abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

pioter    46

można założyć nowy rozdzielacz dwusekcyjny


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie długość wysuwu tłoczyska to 33cm.do słomy ok, ale do wideł do obornika albo łyzki to dużo za mało :huh: mój siłównik jest od neptuna, kosztował 370zł, takiej samej średnicy siłownik od Trola o wysuwie 50cm kosztuje 460zł w Grene i teraz napewno bym go kupił...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

rozdzielacz włoski dwusekcyjny w Grene kosztował chyba 450zł, a trzysekcyjny ponad 600zł


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

zęby do wideł 210zł + 120 zł tuleje,

zęby do krokodyla 240zł,

siłownik 376zł,

węże hydr. 400zł,

troche złomu 30 zł,

złączki i kolana hydraulidzne 150zł,

rozdzielacz miałem swój ale musiałem w niego włożyć 120zł.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zmierz roztaw ramy ładowacza... bo chyba tylko rama co jest na ciągniku jest inna... no i długość wysięgnika... a rozstaw jest chyba ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

to jest coś takiego jak jak tur1?? Tur 2a jest właśnie robiomy do c330, c360 itd. Różnica jest tylko w podporach ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

My sami chcieliśmy zrobić krokodyla ale mam 902 i mamy zamiar kupić do nie go tur+krokotyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kiszonka nie powinna wypadać, bo widły są dość gęsto osadzone... chociaż jak ktoś będzie wariował po wybojach to tu i tam troche mu spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Sorki że się wtrącam, ale jak założyć krokodyla to bym radził też wspomaganie chyba że jesteś mocny chłop :D


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

mam tura 2 z hydrametu i to jest tur do C330 taki jak to kiedyś bywały standardowe, wiem że do nich morzna kupić siłownik taki do 3 sekcji do łyżki czy ktoś zna wymiary tego tłoka długość wysów średnica jakie bolce są stosowane itp ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasyl75    2

Mam pytanie: Mam zamiar kupić tura do c-330 i nie wiem czy sobie poradzi z belami kiszonki 120/120, bo ze słomom w belach to wiem, że sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasyl75    2

Może ktoś wie ,jaki i jak załozyć siłownik na łyżke do tura,

mam go zamiar podłończyć do kipowania,a tura do podnośnika,czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Można tur do rozdzielacza tego pod siedzeniem a wywrot łyżki do tego na błotniku. Tak powinno działać tylko nieco niewygodnie operować bo trzeba ręką sięgać raz pod siedzenie raz na błotnik. Ciekawi mnie jedna rzecz czy nie będzie to wolno działać tzn. wywrot łyżki wiem że w ursusie 3512 troche się to ślimaczy na mniejszych obrotach a tam przecież jest wydajniejsza pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Słomy możesz podnieść 2 bele spokojnie czasami przy rozładunku przyczep nawet 3 uda się ustawić w stogu naraz. Z sianokiszonką też niema większych problemów chyba że będzie zwijał bardzo mokre. Największy problem jest przy skręcaniu polecam wspomaganie lub większą kierownice wtedy jest nieco lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj