Skocz do zawartości
Rychu09

Ceny maszyn POM Brodnica

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brodnica
bialy1989    2

Ja ten agregat ciągam teraz 6620 ale akurat ojciec siał a ja skończyłem orać 7730 to założyłem go do pomu i jazda :D

Tam nie podoba mi się zaczepienie wałków do ramy głównej. Jest tylko jedno po środku i dlatego wałki obok siebie zahaczają się.

Coś muszę przerobić.

A te górki są przez to że redlice pracują rozsuwają ziemię na boki i między wałkami(szczelinami które oddzielają wałki leżące obok siebie) zostają górki.

A jeśli chodzi o ciągnik to pewnie że nie żałuje ale szkoda mi tego NH, ale 7730 kosztował prawie pół miliona to trzeba było jakoś nazbierać :lol:

Rychu09    0

No nie ma to tamto, rolnictwo to droga zabawa, a żeby kupić nowy jakiś większy sprzęt, to trzeba trochę zbierać. Ale za to jaka później jest frajda :lol:.

To spróbuj poprzesuwać redlice, tylko tak żeby nie zapychało i nie zostawiało niezrobionego pola.

Tomaszk    0

Witam.mam pytanko odnośnie agregatu talerzowego z brodnicy U644/tr.czy opłaca się go kupić wcenie 24000zł z hydropakiem, czy może są na rynku maszyny tego typu o lepszej jakości wykonania i lepiej sprawdzające się w polu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

panowie jakie macie opinie o tej firmie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?