Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez poliswerty123
      Jestem studentem mechatroniki i mam wadę słuchu na takim poziomie, że np. pikanie od kierunkowskazów słyszę tylko na postoju. Jednak od kilku dni mam aparat słuchowy w którym słyszę całkiem przyzwoicie. Powróciły mi zatem plany o pracy jako mechanik ciągników. Jednak co prawda nie potrafię zlokalizować źródła dźwięku tak dobrze jak człowiek ze zdrowym słuchem.  Dlatego mam dwa pytania:
      1. Czy serwisant często diagnozuje usterkę wsłuchując się dokładnie skąd pochodzi dany hałas? Ponieważ, teraz pracuję z jednym znajomym mechanikiem i bardzie opiera się na komputerze, na napięciu w instalacji elektrycznej itp. (oczywiście się z nim nie porównuję ponieważ on po 30 latach doświadczenia potrafi bardzo dokładnie oszacować jaki element mógł ulec awarii słysząc jedynie od klienta co nie działa)
      2. Czy szukając mechanika dyskwalifikowalibyście takiego z aparatami słuchowymi?
      3. Jak oceniacie zapotrzebowanie na mechaników w swoim regionie?
      Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy pchać się w tę branże czy sobie najzwyczajniej odpuścić.
      pozdrawiam
    • Przez michal_xs
      Co znaczy opcja Rev/Fwd Ratio w jd?
    • Przez KrystynaNawijka
      Czy polecić możecie jakąś sprawdzoną, zdrową żywność? Chodzi mi o suche produkty, takie jak kasza, mąki, ale ze sprawdzonego źródła. Co myślicie o produktach VIVIO, znalazłam ich stronę i jestem ciekawa, a nie ukrywam, że wraz z wiosną chciałoby się zrzucić parę kilo. Pomóżcie!
    • Przez Valterkaa
      Podejmę się pracy jako operator ciągnika rolniczego na okres wakacji. Posiadam prawo jazdy kat B i T na co dzień pracuję w rodzinnym gospodarstwie. Województwo Łódzkie.

• Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.