Zaloguj się, aby obserwować  
atakwares

Czy sądzicie, że Franciszek Smuda zrobi z naszych zawodników wielką drużynę?

Polecane posty

atakwares    0

Tak jak powyżej.

Ponieważ według mnie zrobi to powołując młodych piłkarzy.

I kogo byście powołali do podstawowej jedynastki


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Ja w to wątpie że coś sie polepszy z naszą piłką. Jak już skończą te wszystkie afery to może wtedy będzie jakaś szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

zlikwidowac PZPN i rozwiązac druzyne, wszystko od początku, ale tak sie nie da za grube szychy w tym siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zrobi godną uwagi drużynę, ale jeśli zakłamany PZPN nie bzie wtykał nosa i ingerował za każdym razem. Niech się lepiej za siebie wezmą. Oczywiście wszystko to wymaga czasu. Mamy teraz zimę, ligi w Polsce nie ma i piłkarze nie grają. Zobaczymy wiosną na sparingach. Według mnie powinny już być wtedy jakieś efekty.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wyszukać piłkarzy,którzy mają więcej jak 2m wzrostu i 120 kg wagi.Myślę że poziom gry będzie nie gorszy od obecnego,a drużyna będzie naprawdę wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Smuda nic nie zrobi z naszej drużyny bo nie ma z czego jej zrobić świetnie pasuje tu przysłowie "że nie ma co w gównie rzeźbić".Oczywiście bedziemy wygrywać ale z drużynami typu Laponia i Dzieci z Bulerby! A o PZPN to nawet szkoda gadać :)

 

 

 

Jedyną szansą jest Pudzian!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zlikwidowac PZPN i rozwiązac druzyne, wszystko od początku, ale tak sie nie da za grube szychy w tym siedzą.

zdaje sie ze w rosji przynioslo to oczekiwane rezulatuty. chcialbym, aby u nas podobna sytuacja nastapila, tak jak pisze @tommy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Ja nie zgodzę się z poprzednikami ma duże szanse nad piłkarzami trzeba umieć zapanować ale nie można też być tyranem. z naszej drużyny można coś zrobić tylko trzeba wypośrodkować doświadczenie starszych a energię młodych zawodników.W europejskich klubach poza treningami grupowymi każdy piłkarz poza treningiem grupowym ma trening indywidualny np. jeden ma słabą kondycję to biega inny jest słaby fizycznie to biega itp.Mówię trzeba staiwać na młodość ale też i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślisz o "Orłach Górskiego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolx21    22

Pudzian powinien nakopac do tylka polskim pilkarzom tak jak nakopal Najmanowi, moze wtedy wezma sie do gry, a po drugie polscy pilkarze jak graja to boja sie strzelac z daleka, biegna sami z pilka i chca okiwac wszystkich obroncow a czesto jakis zawodnik stoi na dobrej pozycji strzeleckiej i wystarczyloby czesciej podawac i cosby z tego bylo. Jeszcze troche a nasi bede wbiegac z pilka w zebach do bramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I musisz przyznać,ze drużyna Jagiełły była wtedy wielka.Warto opierać się na sprawdzonych wzorcach.

P.S.przypominam że niejaki Górski,był kiedyś trenerem.Ale to było prawie tak dawno jak bitwa pod Grunwaldem,więc nie każdy o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

nie bedzie dobrze nawet nie ma co marzyc, ja to si smieje ze polska reprezentacja nie ma zwyczaju wygrywac meczy to sie jzu stalo tradycja narodowa :)

Ilu juz bylo tych trenerow? Leo mial cud zrobic i nic nie zrobil, nikt nie zrobi dopóki nie zlikwidują tej przekretowej i stolkowej a przy tym dojnej instytucji PZPN, myslicie ze u nas nie ma dobrych pilkarzy? pewnie ze sa tylko trzeba by ich poszukac i pomóc rozwijac talenty a nie akcja "Orlik" i mysla ze sprawa sie rozwiąże.

 

aktualnie jak widze to w naszej reprezentacji graja same niemoty albo alkoholicy, przykre to jest ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

nom racja ale siatkarze, szczypiorniści grają wydaje sie bardziej dla Polski niż dla siebie a piłkarze to raczej dla kasy jak dzixki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a nie akcja "Orlik" i mysla ze sprawa sie rozwiąże.

 

 

niestety nie zgodze sie z Toba w tej sprawie. Sam Orlik duzo nie zmieni, ale przyczyni sie do wiekszej ilosci ,,talentow'' .U nas jak postawili pierwszy to pol gminy sie zjezdzalo i raptem tylu mlodych zawodniko sie narobilo ze szok. Byc moze jest to uwarunkowane tym ze na takim zadupiu jak podlasie Oriliki to zadkosc i ludzie jada na nie z nudow. Mysle ze Orliki to jest bardzo dobry pomysl na rozwoj pilki w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

przeciez nie napisałem ze sa złe, napisałem ze jak wybudowali Orliki to mysla ze juz wszystko rozwiazane, pol gminy moze przyjechało z czego 3/4 stala i pila piwo a reszta sobie cos tam kopała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Jedyny trener który zrobił by coś z nasza reprezentacja to taki który zmienia wode w wino :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

juz nie bedzie takiej drużyny jak kiedyś... :) kiedys to byli prawdziwi piłkarze, ludzie z pasja do tego co robili.. a nie za stawanie sie lepszym w celu zdobycia kasy... :) a co do naszej druzyny to szkoda gadać... kiedys zdobywali wielkie osiągnięcia... i co dostawali w zamian... miliony?? nie..!! jakies tam mieszkanko w bloku lub samochód poza przydziałem... wiekszej motywacji im nie było potrzeba... to byli ludzie skromni... a teraz to co z tego ze beda młodsi... młodsi obrosna w piórka i skonczy sie uganianie za piłka ... tylko za pieniedzmi i d.... kiedys jak nie grali to wyło albo w ta albo w we w tą , a jak nie chiałes grac tolub stawiałeś jakies fochy to było wp*** i do roboty do jakiegos zakładu... a teraz?? jak im sie nie chce grac to chleja i jeszcze zwalaja na trenera... im to trzeba tylko jedno wpier*** i pokazac boisko i ie wygaraja tyle dostana kasy... a jak nie to łopate i stadiony budowac... ....

takie jest moje zdanie na temat naszej druzyny... nie interesuje sie nałogowym ogladaniem piłki nożnej.. ale lubie grac w piłke ...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jedyny trener który zrobił by coś z nasza reprezentacja to taki który zmienia wode w wino :)

Nie pomogą wody Wisły,kiedy **** już obwisły.Jest w tym przysłowiu wiele mądrości i nie liczyłbym na Wszechmocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Panowie reprezentacja jest skonczona jedyna nadzieja to nasi pseudokibice!! trzymajmy za nich kciuki :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

Orlik to chyba najlepszy pomysł obecnej władzy. przynajmniej będą już boiska teraz tylko potrzeba trenera do każdego orlika jak zlikwidujemy PZPN to starczy na trenerów;p potem jakieś rozgrywki między takimi drużynami i np finały województw i tam obserwatorzy którzy łapią talenty i tym prostym sposobem za 20 lat mamy super drużynę i dokopujemy Niemcom w finale mistrzostw świata tak jak w 1410 co to by było za wydarzenie.... ale chyba fantazja mnie poniosła ale moim zdanie coś w tym stylu by się przydało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Karol21 napisał ze boją się strzelać z daleka,widziałeś mecze w których M.Lewandowski strzelał zdaleka lub krzynówek? pewnie tak i co to dawało nie wiele czasem przez przypadek. "Orły Górskiego"według mnie ten plan jest do wykonania mamy sporo czasu do euro i kilkunustu piłkarzy się przewinie przez tą kadrę z czegoś się wybierze tylko mówię zmiana treningów no i Franz musi współpracować z fachowcami.Więcej wiary panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

a jak waszym zdaniem wyglądać powinna podstawowa jedynastka reprezentacji Polski.

Według mnie tak.

Bramka: Fabiański

Obrona: (od lewej) Dudka, Glik, Kościelny, Boenish

Pomoc: (od lewej Rybus, M.Lewandowski, Obraniak, Błaszczykowski

Atak: Jeleń , R. Lewandowski

 

Kościelny i Boenish powinni grać dla Polski i mam nadzieje że będą grać, dlatego ich dodałem do mojej jedynastki


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja myśle tak ;

 

 

Bramka: Sławomir Szmal

Obrona: (od lewej) Paweł Nastula, Adam Małysz, Krzysztof Ibisz, Olisadebe i Waldek Kiepski

Pomoc: (od lewej Tomasz Adamek ,Diablo Włodarczyk i Cygan Kostecki

Atak: Mariusz Pudzianowski i Andrzej Gołota

 

Mając taki zawodników zaszli byśmy daleko!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj