yacenty

Radio w ciągnikach John Deere

Polecane posty

yacenty    3883

Hej, coś mi nie działa radio - zwykły Kenwood, niestety nie miałem dziś pod reką klucza zeby go wyjąć z kieszonki montażowej, więc chce zacząć inaczej. orientujecie się czy w instalacji ciągnika jest jakis bezpiecznik tylko dla radia? Jesli tak to który?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jakis mam, biały, żółty, zielony, kolorowy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie przynajmniej jest bezpiecznik od radia. Nie pamiętam już niestety oznaczenia. Masz bezpieczniki po lewej stronie kabiny na błotniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

po prawej, pod konsolą, mnie wiecej na wysokości regulacji 3 punktowego układu zawieszenia i tylnego wałka


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Bezpiecznik, z tego co się orientuję jest, także przy przewodzie zasilającym za radiem.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

taki to sobie sprawdze dopiero wtedy jak mi się uda wyjąć radio z szyn montażowych, chodzi mi zwykły bezpiecznik w skrzynce


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Z wyłączonym kluczykiem podczas pracy działa? Może to być wina zbyt dużego napięcia na obwodach i radio może być czułe tak jak u mnie w zetorze i na włączonym silniku nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wogole nie działa, czy kluczyk wyjety czy włożony, nie ważne w jakiej pozycji


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

to jedyba opcja, zeby ktos z forum jesli ma to niech zeskanuje strone na ktorej sa bezpieczniki, jak wymiana nie pomoże to wyjecie radia. jak bezpieczniki beda w porzadku to wtedy czym inny bedziemy sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

juz znalazłem bezpiecznik, dziś już nie bede łaził po ciemku - jutro się przejde do ciągnika zobaczymy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Jacus masz nr do mnie 519122293... czekam..... niema znaczenia jakie radio masz.. jesli nie daje znaku sprawdz plastik-obudowa bezpiecznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

na odwrocie pokrywy od bezpiczników jest wszystko opisane


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

z tego co wyczytałem to nie było to takie oczywiste bo jest jeden bezpiecznik opisany jako światło ostrzegawcze (kogut) i on też zabezpiecza radio. Tak jak pisałem - jutro zerkne. a radia poki co nie rusze bo nie mam przy sobie klucza Kenwood


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

radyjko gra.

Gdzie była przyczyna nie wiem, wyjąłem i włożyłem bezpiecznik, wyjąłem i założyłem ten nieszczesny w Kenwoodach z windą panel, włączyłem zapłon i radio zagadało :-)

Nie wykluczone ze czeka mnie albo wymiana tasiemki do Panela, albo złączki łączącej sanki i sam panel.

Jestem w szoku jak dokładnie zbiera to radio, jednak bat jest duzo dłuższy jak w samochodzie, do tego antena jest zamontowana znacznie wyżej, no a przy tym tez radyjko jest dosc stare ale przy tym dosc wysoki model - a jak wiadmomo elektronika dawniej była lepsza - nie było takiego cięcia kosztów.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAL    1

U mnie do JD 7730 dorzucili blaupunkta za złotówkę :lol:

Wy tez tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@WAL tzn że z ciągnik słabo utargowałeś i troche im się Cibie żal zrobiło to Ci dali to radio:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin6530    1

w serii 30 bespiecznik od radia jest z przodu przy akumlatorze jak go szlak trafi to na monitorze wyświetli błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kolega widział ze temat sie tyczy 6810 czyli serii 10?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolny12    0

Witam,podepne sie pod temat,chodzi mi o radio delphi,nie chce wogóle stacji znaleść,antena w radio wciśnięta,na dachu też,jak przyczyna może być,dodam że ściągany był dach,wymieniany był też minusowy kabel aku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj