yacenty

Radio w ciągnikach John Deere

Polecane posty

yacenty    2297

Hej, coś mi nie działa radio - zwykły Kenwood, niestety nie miałem dziś pod reką klucza zeby go wyjąć z kieszonki montażowej, więc chce zacząć inaczej. orientujecie się czy w instalacji ciągnika jest jakis bezpiecznik tylko dla radia? Jesli tak to który?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

yacenty    2297

jakis mam, biały, żółty, zielony, kolorowy

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie przynajmniej jest bezpiecznik od radia. Nie pamiętam już niestety oznaczenia. Masz bezpieczniki po lewej stronie kabiny na błotniku?

yacenty    2297

po prawej, pod konsolą, mnie wiecej na wysokości regulacji 3 punktowego układu zawieszenia i tylnego wałka

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

tomu    5

Bezpiecznik, z tego co się orientuję jest, także przy przewodzie zasilającym za radiem.

Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

yacenty    2297

taki to sobie sprawdze dopiero wtedy jak mi się uda wyjąć radio z szyn montażowych, chodzi mi zwykły bezpiecznik w skrzynce

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

Hubert8245    23

Z wyłączonym kluczykiem podczas pracy działa? Może to być wina zbyt dużego napięcia na obwodach i radio może być czułe tak jak u mnie w zetorze i na włączonym silniku nie działa :)

yacenty    2297

wogole nie działa, czy kluczyk wyjety czy włożony, nie ważne w jakiej pozycji

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

brzozak2    239

to jedyba opcja, zeby ktos z forum jesli ma to niech zeskanuje strone na ktorej sa bezpieczniki, jak wymiana nie pomoże to wyjecie radia. jak bezpieczniki beda w porzadku to wtedy czym inny bedziemy sie martwic :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

yacenty    2297

juz znalazłem bezpiecznik, dziś już nie bede łaził po ciemku - jutro się przejde do ciągnika zobaczymy

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

elektrotech    6

Jacus masz nr do mnie 519122293... czekam..... niema znaczenia jakie radio masz.. jesli nie daje znaku sprawdz plastik-obudowa bezpiecznika

Rolnik85    12

na odwrocie pokrywy od bezpiczników jest wszystko opisane

Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

yacenty    2297

z tego co wyczytałem to nie było to takie oczywiste bo jest jeden bezpiecznik opisany jako światło ostrzegawcze (kogut) i on też zabezpiecza radio. Tak jak pisałem - jutro zerkne. a radia poki co nie rusze bo nie mam przy sobie klucza Kenwood

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

yacenty    2297

radyjko gra.

Gdzie była przyczyna nie wiem, wyjąłem i włożyłem bezpiecznik, wyjąłem i założyłem ten nieszczesny w Kenwoodach z windą panel, włączyłem zapłon i radio zagadało :-)

Nie wykluczone ze czeka mnie albo wymiana tasiemki do Panela, albo złączki łączącej sanki i sam panel.

Jestem w szoku jak dokładnie zbiera to radio, jednak bat jest duzo dłuższy jak w samochodzie, do tego antena jest zamontowana znacznie wyżej, no a przy tym tez radyjko jest dosc stare ale przy tym dosc wysoki model - a jak wiadmomo elektronika dawniej była lepsza - nie było takiego cięcia kosztów.

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

WAL    1

U mnie do JD 7730 dorzucili blaupunkta za złotówkę :lol:

Wy tez tak mieliście?

Adrianos    30

@WAL tzn że z ciągnik słabo utargowałeś i troche im się Cibie żal zrobiło to Ci dali to radio:D

Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

marcin6530    1

w serii 30 bespiecznik od radia jest z przodu przy akumlatorze jak go szlak trafi to na monitorze wyświetli błąd

yacenty    2297

kolega widział ze temat sie tyczy 6810 czyli serii 10?

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

rolny12    0

Witam,podepne sie pod temat,chodzi mi o radio delphi,nie chce wogóle stacji znaleść,antena w radio wciśnięta,na dachu też,jak przyczyna może być,dodam że ściągany był dach,wymieniany był też minusowy kabel aku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 19seba
      Witam , mam do kupienia ciągnik John Deere 6150M i chciałem się dowiedzieć jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach i jak wypadają w porównaniu z John Deere 6930 albo nawet 6920.
      Traktor jest z 2014 r , a  mało opinii jest o nich , widziałem tylko dwie że turbo siadło po 1000 mtg i  tylny most  i troche się teraz waham przed tym kupnem, nie wiem czy brać coś starszego czy ten też ma dobre opinie
    • Przez John6600
      Koledzy mam pare pytań odnośnie kombajnu john 2064 wyświetlił się błąd 72e. W serwisie powiedzieli ze to błąd wysokości hederu za wysokie napięcie . Gdzie szukać tego ? Następne pytanie nie wyświetla mi odrostów silnika młocarni wiatru . Stało się to na razwszystko . Do tego podczas jazdy potrafi sam zmienić szczelinę klepiska lub młocarni obroty . Do tego prędkość jazdy pokazuje 20km . Ktoś miał takie historie ??
    • Przez martinez1984r
      witam, panowie panie ma ktoś może jakiś opis kontrolek z JD 6150m gdyż pojawiła mi się pewna kontrolka a nie znam jej objaśnienia a znów mam zdjęcie na telefonie a nie mam kabla by wrzucić na kompa i tutaj zapodać więc liczę że ktoś z was może ma jakieś objaśnienie kontrolek w tym traktorze i by mógł to tutaj wrzucić o ile nie byłoby problemu, mogę tylko powiedzieć że pojawił mi się na desce znak jakby pojemnik okrągły i obok kreska a pod nią strzałka do góry czyli jakby brakowało czegoś, kontrolka ta jest w kolorze białym czyli to raczej nie jest większa usterka a raczej informacja by coś uzupełnić, z góry dziękuję za info pozdro z Torunia
    • Przez remus2893
      Witam w John deere 6600 występuje problem na ciepłym silniku kręci a nie odpala po godzinie pali bez problemu jakie mogą być  przyczyny ?
    • Przez michalllllll
      Witam stoję przed zakupem John deerea 2140 4x4 z turem. Moje pytanie brzmi na jakie żeczy warto zwrócić uwagę przy zakupie tego właśnie modelu. Załączam zdjęcia tego egzemplarza dla uwagi. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj