Zaloguj się, aby obserwować  
Marekkkk2

Ursus 1234 i rozrzutmnik ale jaki ?

Polecane posty

Marekkkk2    3

witam mam Ursusa 1234 i on ma 120 km i niewiem jakirozrzutnik mam do niego dobrac mam 50.000 zl brutto. I niewiem jaki mam rozrzutnik kupic zastanawialeem sie nad 8 lub 9 tonowymi. Bo wiekszy to juz za duzy. Myslałem nad Tytan 10 plus i nad Tytan 11 i nad Cynkownia 8t i Nad Warfama 8t. i jestem Bezradny. Pomuzcie. Z góry dzieki PoZdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekarol    2

hm no więc jeśli chodzi o moje zdanie to sądzę, że bardziej trafnym wyboremy byłby np. jakiś T088. Sam posiadam takiego i ciągam go 1224. Jak dla mnie nowe polskie rozrzutniki nie umywają sią do straszych z naszej zachodniej granicy. W dodatku sądzę, że nie warto tyle kasy wyrzucić na coś co jest używane kilka dni w roku. Ale to tylko moja skromna opinia której nie musisz rozważać. A jeśli chodzi o zaproponowane przez Ciebie maszynki to myśle ze Tytan 11 bedzie odpowiedni dla 1234. Z uciągiem nie bedzie wiekszych kłopotów. Życze trafnego wyboru i zadowolenia z maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekkkk2    3

RobertKowalewo sluchaj ale to jest 10t a niewiem czy Ursus 1234 poradzi. :) A i po kapitalnym remoncie to niewiadomo moze byl katowany. A i Te Forschrity to sa ciezkie bardzo ; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcje podałem dla przykładu. Są i takie 10 letnie, a nawet i młodsze. To jest kwestia gustów i opinii. Wiem że są to dobre maszyny i Mógłbyś takie rozwiązanie wziąć pod uwagę. Ursus musi czuć co robi :)


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekkkk2    3

No tez racja ale jak ktos kupuje taki nowy rozrzutnik to go nie sprzedaje po dwucha latach. Ani nawed po 10 bo jak sie kupuje to juz na dlugo. No wlasnie i takiego mlodego ciazko dostac. A nowka to nowke ale kasa tez niezla. Jak mi przeslal diler Brzegu nowy cennik to sie zalamalem. Jak za Tytana 10 Plus 64.000 zl a jeszcze obliczylem zasuwe przed adapterem i rozdzielacz RBS to wyszlo 72.000 Zł ha Troszecze szmalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na Twoim miejscu wziąłbym rozrzutnik 10 ton. Dysponując mocą 117KM, to bez wielkich filozofii można polecić coś większego niż 8 ton. Do wymienionych rozrzutników, to spokojnie 100KM starczy.

T-088 jest rozrzutnikiem 8 tonowym wbrew temu co piszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo    0

Ja proponuje coś z rozrzutników francuskich jedno osiowych. Mam U 1224 i za 12 tonowym idzie bez problemu po pagurkowatym terenie. Podał bym firmę ale zapomniałem nazwy :D Proponował bym taki

http://allegro.pl/item905197839_rozrzutnik_leboulch_14ton_2001r_nowy_model.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrasek    3

A musi być to koniecznie nowy rozrzutnik? Na Twoim miejscu kupił bym "Forsza" http://www.allegro.p...0t_idealny.html

Jeden użytkownik ma takiego i jest zadowolony. No i trochę kasy w kieszeni :D

 

ja właśnie kupiłem tego co jest na zdjęciu :D Jedynie co jest tam stare to rama od spodu i koła a reszte gościu zakłada nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj