Skocz do zawartości
Bogdan675

zefir 85 co sądzicie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zefir
Maciejo    33

Tani w zakupie, części tanie mało pali, dobry uciąg, tylko kupować i nawet nie patrzeć na zetory farmtracki i inne new hollandy ;)

Ten ciągnik jest godny polecenia bo za tą kasę jest to naprawdę porządny sprzęt. Ja rozmyślałem nad kupnem proximy 8441 lub NH td5030, ale za tą kasę kupiłem zefira wraz z ładowaczem lc3 i nie żałuje wyboru.

rr87    0

witam

odswieże temacik,planuje zakup zefirka 85 i chciałbym sie was zapytac czy sa jeszcze jakies ciagniki które jezdzą na ich silniku ?

KubaJCB    0

Witam mam Zefira od 2 lat. Nigdy wczesniej nie miałem tak złego traktoru. Pracuje on z ładowaczem czołowym Hyd..met 12. Przepracowałem nim 722 mth w tym czasie 12 razy był w serwisie gwarancyjnym no i naprawy własne których nie zlicze np. urwane półosie w przednim moście peknięta pompa hydrauliczna wycieki oleju z przednich piast cała hydraulika jest do d*py no i sprzęgło...jesli ktoś zamierza go kupić niech poważnie to przemyśli cena kusi ale części wcale nie są tanie

Wiadomość z agroFakt.pl

FanUrsusa    0

U mnie Zefir chodzi już 5ty rok. Ma założony tur ŁC-3. Traktor prawie bezawaryjny. Jedyny poważniejszy problem, to łącznik od pedała sprzęgła jest bardzo słaby. Jak się mocno naciśnie i jednocześnie zaciąga ręczny to łącznik sprzęgła potrafi pęknąć. Naprawa jest prosta ale problem potrafi się powtórzyć. Ja rozwiązałem przez napawanie oryginalnego pręta i po tym przestał pękać. Części to niego są standardowe bo bazuje na FiatAgri. Filtry są dostępne w zwykłych sklepach rolniczych. Silnik jest ekonomiczny a uciąg bardzo dobry.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się