Skocz do zawartości
ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
trebor33    0

D47A i D46B na polu JUMZ, a na asfalt to C 330, niekiedy do zboża używam rozrzutnik 4T rosyjski z ... wiadomo "ruskiem" ;)

EDWIN    0

ja mam teraz kirowiec tps12 :) i lamborghini grand 95 ciągnie a 3p pod pieliśmy i ślizgał się na śniegu :) ale jak bym belkę założył hehehhe

manik    34

Ja mam 3,5T (sztywna) 4T i wywrotke 4,5T ciągam ja zazwyczaj c-360 czasami c-330

Wiadomość z agroFakt.pl

robert812    51

Ja mam Sanok D-35, 2 x Sanok D-47, 2 x Sanok D-50

- za 2 dni dojdzie nowa 8T Metal-fach T 710/2

Edytowano przez robert812

MATUS2    3

ja mam Autosankę i ciąga ją albo U-R-S-U-S 2812 ale częściej U-R-S-U-S 5714 :rolleyes:

andrzej2257    109

Ja mam 3 wywrotki autosana 2 po 6t D732 i 1 4t D737 ciągam je fendtem 412 vario i johnddeerem 5720 :) .

Edytowano przez andrzej2257

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".