Skocz do zawartości
ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy

malek2312    0

ja mam oryginalną naczepe do kirowca 10 ton a ja sypie 11 do 12 i hl 9 ton a nie raz było ponad 12 ciągne to kirowcem cały zestaw ma 21m

piotr6340    0

ja ma 2 przyczepki po 3,5 tony jedna sztywna druga wywrotka one zazwyczaj chodzą razem zapięte i jedną D47b (4,5 T)

wszystkie są z zastawkami

A ciągam je Zetor 6340 , MF 255 albo C 330

stasiex    23

Mam trzy sztuki

D50 (6t)

D47 (4.5t, trzystronny wywrot)

5.5 tony na podwójnych kołach, wywrot dwustronny

Wszystkie z lat 70. z drewnianymi nadstawkami

Jeżdżą w zestawach po dwie (najczęściej D47 i D50), a ciągnie je zwykle Zetor 7211

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    38

ja symboli moich przyczep nieznam ale sa 2 osiowe z wywrotem na boki(2szt.)

pracuja z zetorem 5340 lub czasami z 330

PIOTR281    1

ja mam dwie przyczepy jedna to 3,5 tony d-45 a druga to 4,5 tony wywrotka d-47 ciogam je pronarem 82a lub U-3512 lub mf255

Adik_ziel    3

Ja mam jedną przyczepke 4.5t ciągam ją zetorem 7211 i C-330 jeszcze platforma do bel wejdze 350 kostek 14 bel i 2 rozrzutniki 4.5t i 6.5t :D

Silver    0

Ja mam 3 osiową paka 7,5 m długa ( obcięta buda do worzenia bydła) konstrukcja delikatna ale za to lekka do bel idealna wchodzi 22 belki,

Mam pytanie ile w transporcie poradziła by sobie proxima 6441 lub 7245, a ile więcej mógł bym ciągnąć proximą 20 km mocnieszą 8441?

Tzn ile więcej w transporcie ( sprawnym transporcie górek nie ma ale po polnych drogach też trzeba)wiec ile wiecej da te 20km więcej?

Adik_ziel    3
Ja mam 3 osiową paka 7,5 m długa ( obcięta buda do worzenia bydła) konstrukcja delikatna ale za to lekka do bel idealna wchodzi 22 belki,

Mam pytanie ile w transporcie poradziła by sobie proxima 6441 lub 7245, a ile więcej mógł bym ciągnąć proximą 20 km mocnieszą 8441?

Tzn ile więcej w transporcie ( sprawnym transporcie górek nie ma ale po polnych drogach też trzeba)wiec ile wiecej da te 20km więcej?

WoW nie mogłem połapać o co ci chodzi 20km moze nie ale 10km pewnie tak ;p

buchaj    0

Ja mam 2 przyczepy: jedna 4t a druga 4,5t (ale jak ojciec swego czasu woził wapno z cukrowni to wchodziło w sumie po 6t - ale to już lekka przesada). A te przyczepy ciągnie zwykle 4514 lub c360.

tomekzet    38
ja symboli moich przyczep nieznam ale sa 2 osiowe z wywrotem na boki(2szt.)

pracuja z zetorem 5340 lub czasami z 330

zapomniałem jeszcze o platformie do bel (wchodzi 5 szt.) i przyczepce na zwierzeta :D

andrzejko    0

4-tonowa autosan, czeska 5-tonowa, autosan chyba d-50 ale przerabiana na troche wieksza i cos okolo 7 ton wchodzi. a od dzisiaj 10-tonówka autosanu.jutro moze zrobie jej zdjecie

metik    0

ja mam 2 przyczepki w jedną wchodzi 2,5 prawie 3 z nakładkami a w drugą wchodzi 4 z nakładkami to 4,5 może trochę więcej

Miki7211    5

Ja mam 4 przyczepki :rolleyes: 6t wywrotkę później 2x4.5t i 3.5t wywrotkę na jednej osi ciągam je Zetorem 7211 i ursusem c-360

Pronio82SA    1

Ja posiadam 2x4,5t (jedna wwrotka druga nie) i 6t z nadstawkami!

2 wywrotki ciągam Pronarem 82SA a sztywna C360! :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie