ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

malek2312    2

ja mam oryginalną naczepe do kirowca 10 ton a ja sypie 11 do 12 i hl 9 ton a nie raz było ponad 12 ciągne to kirowcem cały zestaw ma 21m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

ja ma 2 przyczepki po 3,5 tony jedna sztywna druga wywrotka one zazwyczaj chodzą razem zapięte i jedną D47b (4,5 T)

wszystkie są z zastawkami

A ciągam je Zetor 6340 , MF 255 albo C 330


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Mam trzy sztuki

D50 (6t)

D47 (4.5t, trzystronny wywrot)

5.5 tony na podwójnych kołach, wywrot dwustronny

 

Wszystkie z lat 70. z drewnianymi nadstawkami

Jeżdżą w zestawach po dwie (najczęściej D47 i D50), a ciągnie je zwykle Zetor 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ja symboli moich przyczep nieznam ale sa 2 osiowe z wywrotem na boki(2szt.)

pracuja z zetorem 5340 lub czasami z 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTR281    2

ja mam dwie przyczepy jedna to 3,5 tony d-45 a druga to 4,5 tony wywrotka d-47 ciogam je pronarem 82a lub U-3512 lub mf255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja mam jedną przyczepke 4.5t ciągam ją zetorem 7211 i C-330 jeszcze platforma do bel wejdze 350 kostek 14 bel i 2 rozrzutniki 4.5t i 6.5t :D


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Ja mam 3 osiową paka 7,5 m długa ( obcięta buda do worzenia bydła) konstrukcja delikatna ale za to lekka do bel idealna wchodzi 22 belki,

Mam pytanie ile w transporcie poradziła by sobie proxima 6441 lub 7245, a ile więcej mógł bym ciągnąć proximą 20 km mocnieszą 8441?

Tzn ile więcej w transporcie ( sprawnym transporcie górek nie ma ale po polnych drogach też trzeba)wiec ile wiecej da te 20km więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja mam 3 osiową paka 7,5 m długa ( obcięta buda do worzenia bydła) konstrukcja delikatna ale za to lekka do bel idealna wchodzi 22 belki,

Mam pytanie ile w transporcie poradziła by sobie proxima 6441 lub 7245, a ile więcej mógł bym ciągnąć proximą 20 km mocnieszą 8441?

Tzn ile więcej w transporcie ( sprawnym transporcie górek nie ma ale po polnych drogach też trzeba)wiec ile wiecej da te 20km więcej?

 

WoW nie mogłem połapać o co ci chodzi 20km moze nie ale 10km pewnie tak ;p


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Ja mam 2 przyczepy: jedna 4t a druga 4,5t (ale jak ojciec swego czasu woził wapno z cukrowni to wchodziło w sumie po 6t - ale to już lekka przesada). A te przyczepy ciągnie zwykle 4514 lub c360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78
ja symboli moich przyczep nieznam ale sa 2 osiowe z wywrotem na boki(2szt.)

pracuja z zetorem 5340 lub czasami z 330

 

zapomniałem jeszcze o platformie do bel (wchodzi 5 szt.) i przyczepce na zwierzeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

2x d- 47 1,2m burty

1x 3,5 t 1m burty

1x d 55 6t w trakcie renowacji kupiona za 1500zł ( z papierami)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam autosan D731 4t i międzyżecze 4t oby dwie wywrotki ciągne c 330 jedną a jak 2 to mf 255


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

a ja mam jeszcze skrzynie wchodzi na nią z 450kg ale przodek w ciagniku 2m w gurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

4-tonowa autosan, czeska 5-tonowa, autosan chyba d-50 ale przerabiana na troche wieksza i cos okolo 7 ton wchodzi. a od dzisiaj 10-tonówka autosanu.jutro moze zrobie jej zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mam sanoka i ciągam ją mf 255


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Posiadam Hl 8011 + nakładki 2xAutosan 4,5 t ;) Hl ciągam Case a Autosany Ursusami :D


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metik    0

ja mam 2 przyczepki w jedną wchodzi 2,5 prawie 3 z nakładkami a w drugą wchodzi 4 z nakładkami to 4,5 może trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja mam 4 przyczepki :rolleyes: 6t wywrotkę później 2x4.5t i 3.5t wywrotkę na jednej osi ciągam je Zetorem 7211 i ursusem c-360


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja mam 2 przyczepki. Obydwie 6 - tonówki. Polska Autosan (sztywna) i druga czeszka. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

Ja posiadam 2x4,5t (jedna wwrotka druga nie) i 6t z nadstawkami!

2 wywrotki ciągam Pronarem 82SA a sztywna C360! :rolleyes:


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj