ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

kamil41    29

ja mam dwie nowe sześcio tonówki i ciągam je zetorem 6340 czasami Lambo 55W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

U nas są: ;)

2 sztuki 12 tonówki z Metal-Techu

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=11195

 

1 HL-ka 15 tonówka

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image17475.html

 

2 sztuki 4 tonówki

1 sztuka 4,5 tonówka

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=12851

 

Ciągamy je czym popadnie :lol: No ciągnikami z gospodarstwa oczywiście: Jelonkiem 6320 Premium, 912, C-360 i dwoma 3512 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Brałem je na SPO za jedną płaciłem 50 tys. zł brutto (VAT również odliczałem). Używam je tylko do zboża i kukurydzy na kiszonkę. Do innych materiałów mam inne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja mam dwie Autosanki (4T wywrotka, 4.5T sztywna) oraz Pronar T653/2 (6T).

Pracują z Ursus'em 4514 i MF 255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

a ja mam jedną 4,5t i ciągam ją u2812. Nieraz pożyczam jeszcze od kogoś zwykle od wuja też 4,5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam przyczepe przerobioną z rozrzutnika 2 osiowego i ciągne wladimircem t25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

ja mam autosan 3,5t ale mam do niej nakladki i wchodzi do niej 4 zbiorniki z bizona jeszcze mama 6t samochodowa i ciagam je zazwyczaj zetorem 3220 a i czasami c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

ja posiadam 3 przyczepy o ładowności 4500kg. 2 produkcjii polskiej ( d46 i d47) oraz jedną produkcjii rosyjskiej.

ciągam je przeważnie ursusem 1224 lub mf-em 3060.czasem zdaża mi się którąś podpiąć do ursusa c 360 3p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja mam dwie D-47 i jedną samoróbke na podwoziu starej drewnianki z wrzuconą metalową skrzynia i wywrotem, wszystkie w stanie agonalnym :rolleyes: No to zaniżyłem poziom sprzętowy forum :lol: A ciągam je różnymi ciągnikami. Trzeba chyba wkrótce pomyśleć o czymś nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja mam przyczepę 4.5 tony bez nadstawek...z nadstawkami wejdzie coś ponad 6 ton...ciągam ją URSUSEM C - 330... :P

 

POZDRAWIAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam przyczepę 4,5 wywrotka (przeróbka ze sztywnej) i ciągam jo 3512 lub 330. Czasem przypinam jeszcze z tyłu rozrzutnik 4t.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja mam jedną nową z metaltechu na tandemie tb12000, dwie 4,5 tonowe (jedna sztywna) i jedną 4 tonową w stanie... lepiej nie pisać... Stoi nieużywana....


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No to ja mam tak:

HL8011

2x Autosan 6t

2x Autosan 4t

rozrzutnik 6t

 

a ciagam czym popadnie czyli MTZ-82TS,Zetor 5211, Ursus C330 :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jedna przyczepka D35 3.5t + nadstawki czyli jakieś 4.5t, druga D47 4/4.5t nadstawki czyli 5/5.5t Ciągamy je sześdziesiątką roznie czasami dwie, bo ile to do domu sciagnac, a jak gdzies dalej z przyczepa to pojedynczo ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj