ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

Zetor53400    2

Ja mam samok d-47 (4,5 t)troche mała ale jak na mój areał i koszt przyczep to luzik ;) a ciąga ją zetor 5340 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0
Witajcie, ja mam tak:

Krone 18 ton 3 osiowa, ciąga ją Deutz Fahr Agrotron130

2x Hl-ki 6 tonowe, kiedys jedną ciągał star:d teraz juz na zlomie jest:D

przyczepa kaczka 5 ton

jedna 3 tonowa, a druga 4 tonowa

Razem mam 6 przyczep, ale zamierzam kupic jeszcze jedną 3 osiową wywrotke 18 ton. Może ktos ma??

mam taką trzyosiówkę 18 ton 3-stronny wywrot ciągam CASE CVX 140

i jeszcze

10 tonowa sztywna

wywrotki

6 ton autosan

2x4.5T

3.5T

te chodzą z 914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Ja posiadam D-47 i 6T sztywna autosan. Kiedys ten zestaw ciągała sześcdziesiatka od roku zastapil ja Zetor 7011


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WarownY    2

Ja mam D-55, D-50, D-47 wszystkie z nadstawkami. Trzeba będzie pomyśleć nad czwartą :) Ciągam je U1224, U1222 i czasami C-330


!!! URSUS TEAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

SANOK D-45

warfama 1 osiowa 3T

3T sztywna

C-360 i 2812 z nimi współpracują :)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SENSEJO    0

ja mam wóz drewniany i mozna wozyc na niego tyle aby sie nie zarwal i ciagm go kirowcem k-700 ostra jazda jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

d 47 podwójne bórty + d50 + c 385 i szceże naprykowane na maxa i 385 ma mometami co z nimi robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio3trek    1

ja mam super przyczepkę przerobioną ze stara około 5 t ładowności oczywiście samoróbka i w produkcji mam jeszcze drugą dwuosiową też samoróbkę jeszcze nie znam jej całkowitej ładowności bo jeszcze jest w produkcji -- mogę wstawić foto >>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

d47, zwukła 6ton i hl8011 w planach jakaś 11ton wszystkie wywrotki ciągam je ursusam 360, 912, 914 już niedługo 914 zastąpiony zostanie 1634:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

ifa 16 t,d-55,2x d-47a,2x35t,jedno osiowa 3t a ciągam czym popadnie i da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

KAZ KGB 9t

Pronar T672

Autosan D-732

Autosan D-732

Autosan 3,5t (sztywna)

A ciągam je Pronarem 82A i Zetorem 3320 czasami.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Hl 6 ton, autosan 4,5 tony wywrotka i autosan 6 ton ( 4,5 + nadkładki) sztywna ;/ Ciągnięte są głównie przez TL 100 i Lampo 55W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Zrobię mały update na bazie, bo niedawno przybyła mi HL 8011 będzie ją ciągać NH T6030 (z łatwością) albo Zetor 5211 (pewnie z wielkim trudem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Ja mam 2 sztuki D-47 ciągam wszystkimi ciągnikami jakie mam , najczęściej zetorem 10045 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1395    3

my mamy jedną 3 tonówkie sztywną do tego trzy dosyć duże wozy plus rozutnik i do swini oprucz rozutnika to na wszystkie nieraz pakuje sie zborze i ciągamy je ursusem c 330 i ursusem c 360 i kiedyś był jeszcze jumz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mechas    10

Przyczepa sztywna Autosan D-44 A <_< Współpracuje z Ursusem C-330M :)


Rolnictwo - Życie , Hobby , Pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autosan D- 47 x2 and Jarocin z 1964.Ciagna je Ursusy 912 i C 355 <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj