ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

Frost    0

Ja mam

HL 8ton

2 przyczepy 5t

i tzw barak przyczepa do bel

Ciągam je Ursusem 1224 no i niekiedy C-355 i c-330 ( c-330 bardzo rzadko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08
Ja mam 2 przyczepy: jedna 4t a druga 4,5t (ale jak ojciec swego czasu woził wapno z cukrowni to wchodziło w sumie po 6t - ale to już lekka przesada). A te przyczepy ciągnie zwykle 4514 lub c360.

mam 2x3,5

kilka lat temu wujek na nich przywiózł z cukrowni 14 ton wapna ursusem c360.........

jeżdża z zetorem 8011 lub c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombay    0

ja ma 2 przyczepki po 3,5 tony jedna sztywna druga wywrotka one zazwyczaj chodzą razem zapiętei z nakładkami oczywiscie wchiodzi na nie po ponad 4 t.

D-47 z metrowymi nakładkami pojemnośc ponad 6 t

d-47 lecz wydłużona na 6 metrów długośći tez ponad 6 t na nia wejdzie i nie ma nakładek bo strach zeby sie nie złamała w pół;) jest bjest bardzo dobra do wożenia słomy

I jescze jedna ale nie wiem co to za przyczepa jest na blizmiakach i podwojnych resorach no i jest drewniana tez ma nakladki wchodzi na nia około 5-5,5 t ale mam juz pake od jelcza zeby wrzucic na te osie i wtedy myśle ze spokojnie 8t sie zmiesci.

wszystkie przyczepy maja otwory(zasuwy) w podłogach aby wszystkie zboze mogło wlecieć do skrzyni z której wyciaga je zmijka.

Co do traktorów to ciągam je czterdziestka oryginalna z 67 roku!! no i jak dwie duże to fortschrittem zt-300.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

jurlich 16 ton w papierach trzy osiowa a ładuje nawet 20

metaltech 12 DB

HL

wafarma tandem 7 ton

wagony świdnica tandem 8 ton jest w mojej galerii

i jakiś zestaw 6 z nadstawkami po 7,5 tony każda


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

U mnie na razie jest jedna przyczepa 3,5 tonowa, ale może kupie jeszcze jedna 3,5 tonówke lub może HL 6ton , a ciągana jest przez URSUSA C-360 i Mtz-82 ;)


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goblin    13

ja posiadam dwie d47 i ciągam mzt 82ts a jeśli zabraknie przyczepy mogę od sąsiada dwie d50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

d50 d47 i trzy autosanowski3,5 tonówki gdzie dwie sa trewniane i wogóle prawie nie uzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

3-Hl 8 tonowe

2- wywrotki 3.5 tonowe z nadstawkami 1.1m zboza wchodzi spokojnie 7 ton bardzo fajne przyczepki i bardzo wytrzymałe.

6 tonowa sztywna

Pronar T 680-14 tonowa z burtami 1.6m

3 przyczepy zbierające do słomy

A ciągniemy je tym co jest wolme :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanik39    6

My mamy HL 6011 o pojemności 9t. ponieważ jest powiększona, Autosan o pojemności 9t. ponieważ jest to powiększona 6-stka i 2 przyczepy Autosan o pojemności 7t. bo też są to powiększone 4,5 tonówki. Przyczepy te ciągniemy najczęściej Farmerem 81-konnym, czasami zdarza sie pociągnąć je Ursusem 1224. Rzadko kiedy innymi ciągnikami. Posiadamy także małą wywrotkę autosan o pojemności 4,5t. i drugą małą autosan o pojemności 4t. oraz własnej roboty przyczepka o bardzo dużej pojemności 1,5 tony. :D Te trzy przyczepki ciagnięmy najczęściej Fergusonem 255 lub Ursusem C-330... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rovley    0

U nas w gospodarstwie są 2 d47 i zastanawiamy się nad kupnem przyczepy Kilafors FSBB-T123 jest to przyczepa 4 osiowa o długości 14,85m i ładowności 25t. Dl47 ciągamy Lamborghini Lampo 55W. Natomiast Kilafors ma być ciągana przez McCORMICK XTX 185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grid    0

Ja mam tak dwie hl 8011 na podwójnych burtach + przykładki metalowe ciągnę 1634 , potem dwie hl 6011 na podwójnych burtach + przykładki metalowe 1224 , i cztery Autosanowe czwórki + metalowe przykładki zetor 10540 i zetor 5945 wszystko wywrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ja ma dwie ruskie te od kirowca trzyosiowe.owsa wchodzi 16 t na jedną a żyta 20t ciągam ja mc 185


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja mam dwie Autosanki D-47A, ale myśle nad kupnem jakiejś odpowiedniej do Zetora 90KM ;) A te dwie ciągam C-360, MFem255 i Zetorem B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Posiadamy 2 x D47, dwukółkę i dwie platformy do zbioru kalafiorów i kapusty. W drodze jest HL 8011 z zabudową Conow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Mój wujo posiada jakąś przyczepe 3,5 t i autosanke 6 t ;) a szuka przyczepy godnej Fenda :P jakieiś 9-10t jeżeli ktoś ma na sprzedaż taką to niech napisze na moje gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

d47 (4,5t), jedną przyczepy 6 ton oby dwie na sprzedaż zastąpione będą hl-kami i dwókołowkie wywrotkie 2 t ciągam je ursusem 912 i 360


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Pronar T653\2(6t) i SANOK(modelu nie pamiętam ale rok prod 1950 ;)) 3,5t lub D-47 ( 4,5t) znajomego taki zestaw ciąga u mnie deutz-fahr dx 6.05 lub zetor 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj