ursus1634

Jakie macie przyczepy i czym je ciagniecie?

Polecane posty

karpik9    0

ja mam dwie wywrotki sanok d-47 4,0t i autosan d-47 4,5t i sztywną autosan 616 wywrotki najczęściej ciągam mtz-tem i fendt-em a sztywnej jeszcze niczym nie ciągałem bo samo przywieźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

hm ja mam tylko jedna sztywna d-47 ciagam ja u1014 ale musze pomyslec o jakiejs wywrotce :rolleyes:


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

trzy piławki 3,5t z czego jedna wywrotka i jedna sztywna autosanka 4,5t. Ciąga je c360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja mam 3 przyczepy po 4,5ton , 1 wywrotkę 4,5ton , jedną 6ton , no i jedną 2,5 ;)

a chodzą z C-330,MF255 I 902 no i czasem z C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

ja mam jedna przyczepe metaltechu 12 tonowa, dwie przyczepy 6 tonowe z burtami, dwie 3 tonowe i jedna 2,5 tonowa wszystkie wywrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

No to dzisiaj dokupiliśmy HL8011, a tak ogólnie z platformą do bel jest 11 sztuk nie licząc 2 kołówki i wózka jednoosiowego do bel (porządne to jest 5 sztuk), ale po niedzieli ściągamy dla handlarza 4 barakowozy i może kupie od nich ramę bez baraku, ma ona 8 metrów także pare belek wejdzie ;) . Są to przyczepy na 2 gospodarstwa użytkowane wspólnie.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

pronar t-653 i stary rosyjski rozrzótnik przerobiny na przyczepe sztywną jednoosiową. na a ciągam to czym popadnie<ciapek u3512 lub roller> :rolleyes:


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

2x czeszka 9 t i ciagne zetorem 11441 kiedys probowałem MF 255 ale..... to była jazda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

mam 2 przyczepy przerobione ze starych "bud" ktorymi wozilo sie dzieci do szkoly. Burty w obu mam drewniane, ladownosc dokladnie trudno poiwedziec w wieksza wejdzie do 6 ton w mniejsza okolo 5. Do tej pory ciagalem je U3512 i C330, chociaz takie dwie pelne dla 3512 bylo ciezko, teraz z NH TD90D powinno byc duzo lepiej


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROPA    1

ja tam ciągam 9 metrowa przyczepe zrobiona zbarokowozu i wchodzi na nią 20 bel siana ciągam mf 3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja mam dwie wywrotki: jedna d-44, druga d-55, przyczepa przerobiona z wozu ładowność 2,5t (dość porządnie zrobiona i lekka) i przyczepka dwukołowa.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ja mam dwukulke i rozrzutnikiem ciagam wszystko co potrzebne ( zboze, belki) Baloty wozimy na takiej platformie pozyczonej od znajomego. Ale przydala by sie taka d55 np i to bardzo.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja mam 2 -D 47A z nadstawkami i ciągam je zetorkami 7211,10541 i C-330.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja mam tak:

Krone 18 ton 3 osiowa, ciąga ją Deutz Fahr Agrotron130

2x Hl-ki 6 tonowe, kiedys jedną ciągał star:d teraz juz na zlomie jest:D

przyczepa kaczka 5 ton

jedna 3 tonowa, a druga 4 tonowa

Razem mam 6 przyczep, ale zamierzam kupic jeszcze jedną 3 osiową wywrotke 18 ton. Może ktos ma??


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ja mam tak HL 8 t

3 przyczepy 4 t

jedna 3 t

i dwie tzw kaczki 5 t

przyczepa do bel

przyczepy ciagam ursusem 1224 przczepe HL 8 t i kaczke 5 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlotal    4

ja mam wywrtoke 3,5 tony 2 kołówke i przyczepe 3,5 ton przerobiona na przyczepe do siana i ciągam je Zetorem 7211 i c330 (ale 30 to zadko)


23.02.2008--->23.02.2010 -2 lata na AF

Zetor 7245 i Ursus c330 razem na 6ha ziemi ornej i 4 ha łąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj