yacenty

Zaczepy Sauermann

Polecane posty

yacenty    3883

Co o nich powiecie? To jest zamiennik czy seria dla JD, DFa i podobnych? Warto to kupic?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jaro uprzedziłeś mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

tak więc można kupować u niemca taki zaczep?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nic dziwnego-mam bliżejbiggrin.gif -ale w takim razie chyba ten Sauermann to nie żaden zamiennik.

@Yacenty-pewnie że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Przepraszam za pomyłkę. Teraz sprawdziłem i mam też Sautermann.

To jest oryginalny zaczep, stosuje go dużo firm.

A znasz cenę? Pewnie około 5 tyś zł co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

u dilera JD, z pogrubanym bolcem 3500 netto, z chudym bolcem 3750 netto, w niemczech w ofertach z traktorpoola widzialem nowe po 350-400 ojro


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin8410    1

Wszystko zależy od tego jaką masz prowadnice chodzi mi o szerokość rowka prowadzącego bo na oko wszystkie zaczepy są takie same , ale np z 6620 do 8130 nie pasuje i z 8130 do 8410 też nie pasuje ,a z 8410 do 6620 i odwrotnie pasuje więc to sprawdż wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

A to nie wiedziałem. Mi napewno pasują z 6620 do 7730 i odwrotnie, oraz od kuzyna z MacCormicka 150km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

http://cgi.ebay.de/Z...=item3ca8f242d2 taki styknie do 6810?

 

A potrzebujesz automatyczny ?-ja mam taki bolec z długą rączką i też to nieźle działa (nie żebym coś miał przeciwko automatycznym ale nieraz widzę że ciężarówka musi nieźle pieprznąć aby się zamknął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

To mają coś nie tak. u mnie lekko się puknie zaczepem i już wskakuje. Ale ja mam Rockinger'a i teraz niedawno tata nówki pokupił ale na starych też nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiem że coś nie tak-tyle że nie wiem czy często to się zdarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

recznych nie widziałem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bolec ma taką długą rączkę (70-80 ? cm) ze spręzynką i zatrzaskiem-podjeżdżasz pod przyczepę-otwierasz tylną szybę-wychylasz się z lejtka biggrin.gif -wkładasz bolec do zaczepu-gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9

Wybór zaczepu proponuję rozpocząć od decyzji co z hitchem? Jeżeli zostaje to proponuję kupić krótką prowadnicę a jezeli wywalasz to montujesz długą ew. zakończoną piton-fixem /jako dolny zaczep/. Jest kilka firm /Rockinger,Scharmuller, Cramer itd/ które doposażają JD w prowadnice i zaczepy ale te niekoniecznie do siebie nawzajem pasują - radzę kupić komplet lub dokładnie pomierzyć.


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

tak hitch zostaje bo musi chodzić z prasa z224, wybrałem już krótką listwe i do tego własnie myslałem o takim automacie jak wczesniej podałem linki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O to duży zapas mocy będzie w prasie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj