rzeznik13

Mam cenniki case z 1.01.10

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JoHnyDD    0

Jaka byłaby cena Case Maxxum 125? a jaka 140? Możesz też podać ceny dodatkowego wyposażenia za co i ile trzeba dołożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

case maxxum 125 multicontroler 327990zł

maxxum multicontroler 348420

 

case maxxum 125 x-line 317930

case maxxum 140 x-line 336420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile kosztuje Puma 155 i 165?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

Dobry upust dostałeś.

Jak za 195000brutto to biorę z zamkniętymi oczami :D

 

 

sorki nastąpiła mała pomyłka 295000 brutto

 

Ta cena jest nierealna, albo diler robi za świętego mikołaja :lol:

 

 

Pomyliłem się 295000 brutto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

No teraz to rozumiem, a już wystraszyłem się że diler ze mnie zdarł. Ja miałem cenę na 110 multicontrollera z turem i oprzyrządowaniem za 230 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie skąd Ty masz te ceny to chyba są europejskie anie nasze(to nic nikomu nie rozjaśni a tylko poplącze) Ceny są pozawyżane strasznie jak patrze na to co podałeś ktoś Ci chyba podał europejskie netto... nie wiesz co piszesz to nie publikuj....

jak ktoś chce ceny to na gg zapraszam nieraz jestem to tu jest przerażające ;/

 

 

Jeszcze oznaczenia C,D i inne masz cennik europejski netto a to nie jak ma się do krajowego nie wiesz jak wyliczyć(a ja CI nie powiem :lol:) to nie publikuj tego bo ludzi straszysz...


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysa    0

witam , co do ceny za JX 70 za golasa to diler z niedzwicy bez negocjaci wycenił na 120 imyśle że coś by utargował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jx 70 122 do 130 brutto według nowego cennika ale są jeszcze sztuki z ubiegłego roku


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

to sa ceny cennikowe !!!!!!!! SUgerowane przez producenta. szkoda sobie nimi du.. zawracac chyba ze do porównania róznicy procentowej w cenach wiekszej lub mnijszej mocy. Powiedzmy jak ja kupowałem 140 MC to wewdług cennika była 315 a ja kupiłem za 275 i to nie była super cena bo jakbym kupował go w lipcu to koło 260 bym kupił tylko ze ja zadatkowałem w lipcu z terminem zakupu pazdziernik, a wiadomo ze kady wolałby obracac kasa niz na nia czekac :lol: Taki sam rok temu był za 244 :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Moesz mi podac cene Maxxum 110??

lub100:)

i jeszcze JXU 115:)

 

 

 

 

 

 

jxu 115 242750

maxxum 110 291290

maxxum 100 279230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5421    0

Możesz podać cene Case cvx 175 i 160. Dobrze by było jak byś podał ceny wszystkich modeli cvx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

szczeże mówiąc to ja byłem u dealera , to wcale nie wygląda to tak strasznie , ten cennik to jest przynajmniej 30 tys zł napompowany (w maxxumach tak to wygląda) , u sprzedawcy to wygląda naprawdę inaczej . Tym się nie ma jak sugerować za bardzo .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A choćby dlatego że w różnych modelach są różne upusty od ceny europejskiej(tą kolega podaje) i naprawdę nic rozsądnego nie wychodzi z odejmowania jakiejś określonej kwoty od tych cen które podał inna ilość oczek w dół jest w Maxxum a inna w JXU itd. ot co...


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj