Skocz do zawartości
saaQ

Same Antares/Lamborghn i130-Jak działa przedni TUZ

Polecane posty

saaQ    3

mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie ;) wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.

Darpol    16

Tuz przeważnie jest podłączany przewodami do zewnętrznej hydrauliki z tyłu ciągnika.Zobacz gdzie biegną przewody i po tym powinieneś dojść czym to włączyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    16

a nie masz zaworu gdzieś z boku przy tuzie z przodu ? taka rączka do przekręcania zamyka się i otwiera żeby mogło złącze hydrauliki działać z tyłu pod które jest podpięty tuz ;)

focus07    1

Jak wiesz , że jest sprawny to zapytaj sprzedawce tego ciągnika gdzie się steruje przednim tuzem:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zawor znajduje sie z tylu ciagnika. Jest tak hamsko ukryty gdzies pomioedzy wejsciami hydraulicznymi. Gdy juz go przekrecisz sprawdz od nowa wszystkie dzwignie

saaQ    3

To jest zawór pod kabina ale go nie ruszaelem (Probowalem tym ruszac ale terazprzy temp -15 to cięzko w takie sprawy sie bawic ze wzgledu na gestosc oleju). Czylu otworzyc go i dzwignią od zewnętrznej. Wielkie dzięki chlopaki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Bogdan675
      witam dzisiaj odpaliłem kombajn i nie działa wspomaganie kierownicy heder motowidła ok dolałem płynu bo było mało nic nie pomogło zbiornik z płynem mocno się grzeje .to mój pierwszy sezon jak go sprowadziłem to wszystko działało postał dwa miesiące i klapa może wymienić płyn w hydraulice pomocy
    • Przez Globus
      Witam! Mam problem z moim NH 1550 otóż chodzi mi o wariator na zimnym oleju chodzi siłownik elegancko, a gdy się trochę nagrzeje olej to lipa ni w te ni we wte Za odp z góry dzięki
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam problem.Nie dawno uszkodziła mi się budowa tylnego mostu w samie dorado z roku 1999, i czy dało by się to naprawić czy trzeba wymienić cała obudowę mostu ?