Skocz do zawartości
News
saaQ

Same Antares/Lamborghn i130-Jak działa przedni TUZ

Polecane posty

saaQ    3

mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie ;) wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.

Jeżeli wierzysz we wszystko co czytasz - nie czytaj...

Darpol    16

Tuz przeważnie jest podłączany przewodami do zewnętrznej hydrauliki z tyłu ciągnika.Zobacz gdzie biegną przewody i po tym powinieneś dojść czym to włączyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    19

a nie masz zaworu gdzieś z boku przy tuzie z przodu ? taka rączka do przekręcania zamyka się i otwiera żeby mogło złącze hydrauliki działać z tyłu pod które jest podpięty tuz ;)

focus07    1

Jak wiesz , że jest sprawny to zapytaj sprzedawce tego ciągnika gdzie się steruje przednim tuzem:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zawor znajduje sie z tylu ciagnika. Jest tak hamsko ukryty gdzies pomioedzy wejsciami hydraulicznymi. Gdy juz go przekrecisz sprawdz od nowa wszystkie dzwignie

saaQ    3

To jest zawór pod kabina ale go nie ruszaelem (Probowalem tym ruszac ale terazprzy temp -15 to cięzko w takie sprawy sie bawic ze wzgledu na gestosc oleju). Czylu otworzyc go i dzwignią od zewnętrznej. Wielkie dzięki chlopaki.

Jeżeli wierzysz we wszystko co czytasz - nie czytaj...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Henryk85
      Witam
      Mam pytanie odnośnie przedniego napędu.
      Miałem do wyciągnięcia mały korzonek z ziemi i podjechałem przodem lineczka ciągnę a tu mimo załączenia przodu nie ciągnie.
      Dodam podłoże ubite tył tylko zamielił.
      Odwracam się tyłem i ta sama sytuacja przód ciągnie. Czemu tak się dzieje ? Czy to normalne czy się coś uszkodziło?
    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

• Przez mocny1994
      Podczas belowania suwak unosi się najwięcej do 80 (pole zielone ). Ciągnik zaczyna mieć już ciężko. Owijam bele sznurkiem i jest ładnie dobita. Co może być powodem nie działania tego wskaźnika. Linka jest cała, suwak chodzi lekko
    • Przez pawelus

Witam .Mam problem z moim niedawno zakupionym massey ferguson 3080 . 

Z przodu w przednim napędzie z ośki która idzie do koła z uszczelnienia leje się olej .  

Trudno wymienia się ten simering ? 

Na zdjeciu zaznaczyłem  szczałką  w którym miejscu on jest .

Czekam na jakieś wskazówki jak się zabrać za naprawę tego .Pozdrawiam
    • Przez Dzejms281
      Witam, podnośnik nie działa tylko przyciskami z błotników można podnosic. co to może być??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.