alfa

Co myślicie o claas axos 310c

Polecane posty

casejx80    33

bardzo dobry ciągnik sam sie zastanawiam nad kupnem kosztuje 135 z vat wiec nie drogo a sama morka brzmi claas czyli bardzo dobra i niemiecka a wersja CL tyle kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Z tego co ja słyszałem od znajomego to często trzeba kaiborać skrzynie w nich :P Jak we wsi jeden miał chyba axosa z turem to średio raz do miesiąca u niego byli ;) Może spotkał się ktoś jeszcze z tym??

 

Dobre ciągniki:)

Mógłbys coś więcej napsiać?? Bo to wygląda na nabijanie postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190

A co znaczy kalibrowac:)

 

Hej casejx80 a gdzie ci oferuja tego claasa za taka cene masz racje co claas to nie ursus czy new holland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Kalibrować, to znaczy ustawiać do odpowiedniego stanu, takiego stanu jak był nowy ;)

Myśle ze się dobrze wysłowiłem ;)

 

@alfa- nie porównuj Ursusa do NH, bo dzieli je przepaść technologiczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

zambrowa firma Z.H.U AGRO-SERWIS Dariusz Sobol tu szczerze to NH tez jest wajny i troszke taniszy bo kosztuje td5030 za 110 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

mam ofertę na Axosa 320 cl 41 480 euro brutto z klimatyzacja tur stoll 8784euro brutto wyposażenie ma ładne NH 5030 powiedzieli 108 tyś zł neto bez sprężarki classa myślę że zejdzie z 8%

 

to nawet po upuście 8% euro 4,1 wychodzi 156500 brutto za aresa chyba 640 140km powiedział mi 198000 neto do zabrania przywiuzł go i nim oraliśmy fajna maszyna ale do pługa 4 skibowego odwrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

dobra ale to jest 320 a nie 310 tak w wersji Cl poszczą za 135 brutto ale ja nie moge u nich wziąsc bo powiedzieli ze woj łodzkim sie nie zajmują ;)

 

dobra ale to jest 320 a nie 310 tak w wersji Cl poszczą za 135 brutto ale ja nie moge u nich wziąsc bo powiedzieli ze woj łodzkim sie nie zajmują ;) za NH td5030 ujazd mi powiedział 110 zł brutto :P

 

soru za powturkę ale napisali ze nie mozna podac w krótkich odstepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190

Musieli ci cos sciemniać;) my bierzemy u nich z kumplem dwa axosy wersje c i 310 145brutto a 320 151brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam ariona 610c i jestem bardzo zadowolony od dwóch lat ale tez się zastanawiałem nad axosem 310 i ostatnio było u mnie od znajomy korbankow mówił ze sprzedali rok temu takiego samego i właściciel jest nie zadowolony ze ma 74 km ale jest słabszy od c-360 no nie wiem koledzy czy on jeździć nie umie a jak u was się sprawują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Albo po prostu nie ten dealer go sprzedaje... ale ten argument z C360 jest dobry :blink:


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZ18    1

ciągnik

rolniczy AXOS 320 C

- moc 88 KM

- napęd 4x4

- przedni TUZ

- klimatyzacja

cena netto 160 000 zł ;

cena brutto 196 800 zł

Jak myslice cena warta uwagi i czy dobry ciągnik

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewar16    0

matus951 - a co oni chcą tam niby kalibrować ? Większość sprzedanych axosów to wersje C czyli skrzynia mechaniczna, a jak tam kolego znajdziesz coś do kalibrowania to powodzenia ;) Także nie przytaczaj historii wyssanych z palca. Odnośnie 310 to prawda jest taka że Axos jest sporym ciągnikiem i z tych 74 koni dużo idzie na ciągnięcie samego siebie, a jak jeszcze dołożymy jakąś klimę itp. to wiadomo - także polecam 320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frycek    0

Potwierdzam kiedyś jeździłem takim Axosem 310C na placu u dilera to jest tragedia. Mój kuzyn później takiego kupił to w ogóle się nie wypowiada o tym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj