Tomek12

Kupno neptuna

Polecane posty

damian83    13

ja mam na sprzedaz możemy interes zrobić B)


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

tylko ktos bedzie musiał latać za kombajnem bo sporo zostawia B) chyba ze ktos przerobi sobie osłony przy gwieździe wtedy powinno byc mniej strat


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Co prawda nie mam Neptuna ale kupując powinieneś zwrócić uwagę na stan hydrauliki (elektrozawory, stan siłowników, pompy a także działanie elektryki) oraz na stan gwiazdy. W obecnej sytuacji na rynku cukru Neptuna w bardzo dobrym stanie dostaniesz już za około 5 tyś, sąsiad kupił za około 4 tyś i w sezonie nie miał żadnej awarii a wykopał około 4 ha.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jesli dobrze pamietam to tam sa chyba tylko 2 siłowniki i rozdzielacz na sznurek B) reszta w pełni mechanicznie


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

Jaka cena ?

4 tys gotowy do pracy!! jak będziesz kupywal to sprawdz luz na tej duzej gwiezdzie co podaje buraki bo tam lubi luzik sie robic i wtedy gwiazda spada ;)


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

A może ktoś ma z Lubelskiego na sprzedaż? Oglądałem dzisiaj jednego neptuna ale była temperatura około zera i nic nie działało niby elektromagnesy chodliwy ale kombajn się nie poruszała gościu mówi ze niby olej zimny. Jak sprawdzić pompę i inne ważniejsze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

4 tys gotowy do pracy!! jak będziesz kupywal to sprawdz luz na tej duzej gwiezdzie co podaje buraki bo tam lubi luzik sie robic i wtedy gwiazda spada ;)

Chętnie bym wziął ale jakby był transport gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

A u was po ile te neptuny chodzą?? Bo u nas teraz duzo wiary rezygnuje z buraków i kombajnów to u mnie na wiosce chyba z 4 na sprzedaż!! Ile siejesz buraków?

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Tez mam Neptuna na sprzedaż - kosztuje tyle ile wazy, troszkę w niego włożysz i spokojnie będzie kopał


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A waży 2750 kg.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

też planje zakup tylko nie wiem jakiego;/ co polecacie? naptun posejdon stoll czy kleine czekam na rady i pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

ma ktos moze na sprzedaz koła od neptuna? Chetnie kupillbym 2 sztuki w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Napisalem ze chce koła a nie ze chce nim kopać :) Wiesz jaby fajnie przyczepa d47 wyglada fajnie na 4 kolach od neptuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3515

Jak ktoś coś potrzebuje to na OLX mam ogłoszenie na części sprzedaje ,kół juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez MlodyRolnikWLKP
      Witam!!!
      Interesuje mnie czy są jeszcze produkowane gdzieś nowe Kombajny buraczane (tak jak kiedyś NEPTUN czy POSEJDON)
      Może wiecie coś na ten temat bo ja nic nie mogę znaleść. Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj