Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
black08

cebula chwasty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian83    11

witam ja w tym roku pryskalem tak

przed wschodami ramrod + roundap

w fazie strzelania w 2 kolanko galigan co 7-10 dni

ponadto na komose białą pryskałem criptic 400EC b. skuteczny powalał komose co miała 20 cm

naprawde przynisło to dobry efekt w sumie 7 ha miałem i nie było większych problemów

a ty ile siejesz? pisz na pw

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

black08    3

podaj dawki. ja zrezygnowałem z ramrodu cena duża a zakres mały.

kujawy to jes to!!!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Tak jak kolega wyżej u mnie tata pryska roundap i ramrot. Ale z tym pierwszym środkiem to ostrożnie trzeba bo łatwo zaszkodzić roślinie. Ponadto zawsze przechodzę 2 razy z dziabką pole.

ArturKowalewo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez samson
      Witam, kto z was uprawia kapuste?? u nas jest na sprzedaż na lato, na kiszenie bieżące, później kiszenie dołów i przechowanie. kapusta biała, włoska, pekińska, czerwona. a do tego jest jeszcze marchew, ziemniaki, buraki, seler i pietruszka, no i oczywiście zboża na poplon. Jak u was w tym roku z pietruszką?? bo u nas i na naszych terenach bardzo cienko....
    • Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez Patryczek96
      Witam. Chciałbym w przyszłym roku zacząc uprawę pomidora w gruncie, na początku skromny areał 10arów. Gleba na której zasadził bym pomidora to KL II po oborniku, znawadnianiem nie byłoby zadnego problemu. Z sprzedażą nie miałbym żadnego problemu ponieważ wszytko szło by na przetwórnię do mojego znajomego. Chciałbym sie dowiedzie następujących rzeczy:
      -jaka dobrac odmiane? -myslałem nad odmiana Grandimat.
      -w jakie wielodoniczki (ile otworów? -myślałem nad 94) i kiedy wysiac nasiona.
      -czy w okresie produkcji rozsady trzeba ja wspomagac odżywkami, jak tak to jakimi? (nazwa handlowa środka)
      -Jakimi środkami wykonac opryski przeciwko horobą w okresie wegetacji?
      -Jaki plon osiągacie z hektara?
      -jakiej mogę spodziewac ceny w przetwórni (mimo, że to mój znajomy to nie wiem ile mi zaproponuje )

Miło by mi było gdybyście spróbowali odp. na powyższe pytania, dali mi kilka wskazówek w uprawie, ale równiez podzieli się waszymi spostrzeżeniami, pochwalili sie plonami oraz po jakiej cenie sprzedajecie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez benek79
      Witam. Sieje ktos z was pietruszke? Chciałbym sie dowiedziec podstawowych zasad uprawy i siewu tej rosliny.