lukiANDmarcin

wygłuszanie pronara 82tsa

Polecane posty

endrius    9

Myślisz ze karimata bedzie dobra na wygłuszenie ? Ja chyba też w środku pościagam te plastiki i na błotniki poprzyklejam jakies maty . Może coś pomorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Najwięcej hałasu idzie z pod kierownicy nawet gdy napchasz starych koców to już będzie ciszej.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Upychałem gąbke w tym miejscu ale nie dało to zbyt efektu. Wydaje mi się że ten zbiornik ma za zadanie też odprowadzić troche ciepła więc je wyjąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Pomóc może pomoże ale na pewno nie zaszkodzi ,dzisiaj patrzyłem pod te plastikowe błotniki to coś tam jest jakaś mata ale chyba tam jeszcze dodam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

W kabinie , masz przecież po lewej i po prawej stronie te plastikowe nakładki na błotniki . Bo myślałem że to nałożyli na gołą blachę ale jednak jest tam jakaś mata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

również zastanawiam sie nad wyciszeniem ruska ale domowymi sposobami bez kupowania mat. da rade go troche wyciszyć jakimis szmatami albo czyms??


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Dzisiaj zacząłem drugi etap wygłuszanie,mianowicie wymontowałem fotel,i na całą podłogę pod fotel i pedały dałem taką (piankową - plastikową )karimatę,a na górę położyłem wykładzinę (typu goły-leon ;))efekt wizualny i odsłuchowy rewelacyjny.Gdy zakończę to oczywiście zapodam fotki.W planach mam podklejenie filcu,pod maskę,i na dach.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Efekty wyciszenia są spore,najwięcej dało wygłuszenie pod kierownicą,mata na podłodze przykryta wykładziną też trochę poprawiła. Co do kosztów to tylko wydałem na wykładzinę 60zł i na karimatę 16zł resztę filcu miałem.Filc można zastąpić wykładziną dywanową lub czymś podobnym,a nawet położenie starego płaszcza na rozdzielacz już poprawi komfort jazdy.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

wie ktoś ile jest decybeli w kabinie nowych belarusów???


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

trudno powiedziec nie mam przyzadu . ale po przerobce jaka ja zrobiłem jest przyjemnie w kabinie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wygłuszyłem pulpit matami bitumicznymi . teraz myśle o podłodze filc chyba 2 warstwy połoze


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Witam Pytanie do użytkowników tego modelu czy w momencie jak silnik przekacza 1200 obr cały ciągni mocno drży. Pytam dlatego ponieważ ogladałem 82 tsa III u handlowca i po odpaleniu byłem niemile zaskoczony tymi wibracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jest taki moment w belarusie tez tak mam ale po przekroczeniu jest juz cicho .. dach drzy slabo wytłumiany jest poprostu


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To chyba standard mój też drży ,ale to dobre bo zimą otrząsa sie sam ze śniegu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrEAtivE82    0

A propo wygłuszenia to ja mam inny patent - nauszniki tłumiące hałas (nie wiem jak to poprawnie się nazywa ), wiadomo jak jest w pronarach aby było w miarę cicho trzeba by pozamykać wszystkie drzwi okna i szyberdach a w lecie tak się nie da i stąd pomysł z nausznikami a pod spód radio r telefony.

 

PS. ciągnik dalej trochę słychać więc nie ma problemu jak się coś dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj