Skocz do zawartości
zetor964

Ile waży bel

Polecane posty

zetor964    0

Cześć. Mam takie pytanie ile waży 1 bel sina a ile? Jakiej kolwaiek prasy tylko napiszcie jaka ta prasa.

Taurus83    84

chyba jest już podobny temat.słoma 200-300 kg. siano ponad 300, s-k z 600 kg bele 150, prasa walcowa

Wiadomość z agroFakt.pl

@zetor1111 i z ta wypowiedzią zgadzam się w 100%. Miałem sipme i nie wiem jak chciałbyś skręcić bele to czy tak czy inaczej komora się uchyli i materiał będzie wywalała za siebie a słoma z sipmy to jak dobije do 170kg to będzie dobrze choć ważyłem tylko ją

Marcin 80    8

Suche siano 350kg, 400kg z sipmy??? ;) Ważyłem siano ok5 dniowe suche zbite nieźle sipmą walcowo-łańcuchową 120x120 569/1 Farma II, na przyczepie były 4szt i średnia z tych bel wyszła 210 kg/szt

zetor10045    11

@Pablorolnik jak dla mnie to strasznie wolno , jak kilka lat temu prasowaliśmy 902 to jeździło się 1,2 szosową ;) masz bardzo słabo wydajność takim zestawem :D

możliwe że jeśli jeździsz tak wolno to bela waży tyle ile podajesz.

Jakubek7    0

Suche siano 350kg, 400kg z sipmy??? :unsure: Ważyłem siano ok5 dniowe suche zbite nieźle sipmą walcowo-łańcuchową 120x120 569/1 Farma II, na przyczepie były 4szt i średnia z tych bel wyszła 210 kg/szt

Mam do ciebie pytanie. Zamierzam kupić sipmę taką http://www.allegro.p...ipma_farma.html warta jest tych złotówek? Czy ten zegar ciśnieniowy to dobra rzecz a może kupić warfamę z siatką

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się