News
falconeyes

Ile płacicie za 1 ha usługi koszenia kukurydzy sieczkarnią samobieżną???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    398

U nas w ubiegłym roku było 550 za hektar ja tez brałem z godziny 500zł mengele 6500 ( najczesciej licze srednia z hektarów i czasu wtedy jest wilk syty i owca całą bo hektar hektarowi nie równy) i nie mysle obniżac ceny ani podnosic bo paliwo chyba nawet tansze w tym roku. A w tej usłudze paliwo to pewnie 50% kosztu.

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Adriannn    0

zlecę zbiór kukurydzy na kiszonkę koszenie+odwóz+ugniatanie 24 ha kuj-pom cgd nr 669645547

Edytowano przez Adriannn

Wiadomość z agroFakt.pl

adamoadamo1    0

Czy 1 000 zł/ha to cena ok??? Sieczkarnia Nh 8-rzędów + transport ??? Widzę, że u przeważającej części usługodawców jest dużo taniej.

akaku    76

Kujawsko-Pomorskie Claas Jaguar 840 + kemper 6 rzędowy + 2 ciągniki z tandemami i jeden ciągnik na pryzmę z pługiem od śniegu 800zł/ha. Rolnika obowiązek to tylko przykrycie pryzmy ;) 

Case <3

kamilrudy    7

Witam.Poszukuje usługodawcy na koszenie qq na kiszonke najlepiej z odwozem. 15ha ładna czysta w równych kawałkach promień pracy ok 1km od składowania pryzmy. Cyców powiat Łęczna woj. Lubelskie.Płatne od ręki :lol:

pioter55    4
Napisano (edytowany)

Witam.Firma usługowa co kosi kukurydze z odwozem sieczkarnia+odwoz  okolice kalisza sieradza?

Edytowano przez pioter55

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek8903
      zakupiłem taka sieczkarnie claas jaguar 682s typ 186 i mam pytanko chciałbym zaopatrzyc sie w jakies instrukcje obsługi i katalogi czesci ma kos cos do tego modelu sie podzielic albo wie gdzie kupic może ma ktos sprzedac?
    • Przez bedi16
      Witam,
      szukam części do sieczkarni Rekord Clipper, współpracuje z Deutz Fahr 1322M.
      Potrzebuję koło pasowe z elektromagnesem. Niestety Google nic nie wyszukuje. 
      Sieczkarnia szwedzkiej firmy.  

• Przez KarolMały
      Witam
      Kupiłem sieczkarnie New holland fx 450 i poszukuję do niej instrukcji obsługi. Może ktoś posiada, to bym prosił o kontakt
      Pozdrawiam 🙂
    • Przez djanuszewicz
      Cześć,
      Mam nieoczywistą awarię gniotownika w sieczkarni i nie wiem jaka jest przyczyna. Mianowicie gniotownik napędzany jest poczwórnym pasem klinowym, opasuje koło napędowe, opasuje rowkowe koło pierwszego walca, wchodzi między te koło a koło gładkie drugiego walca i leci do naciągacza i z powrotem do napędu. Mianowicie zerwało mi ten pas, więc zastosowałem cztery zwykłe paski klinowe. Właśnie wtedy, przy zakładaniu, ręcznie kręcąc mechanizmem, zauważyłem że paski przekręca i ściąga na sąsiednie rowki (dlatego zerwało tamten pas). No i nie mam pojęcia co jest, niby te koła pasowe są w jednej płaszczyźnie, równoległe, nie skręcone względem siebie,  jakiegoś strasznego bicia nie mają itp. a i tak przekręca je. Kupiłem tą sieczkarnię w zeszłym roku i przez ten defekt nie dokończyłem nawet jednego sezonu....
    • Przez jankris
      W tym wątku proszę pisać ciekawe informacje i spostrzeżenia na temat tej serii. Są to pierwsze egzemplarze z kabiną Vista Cab produkowane w latach 1994-2002 z małym luiftingiem (szare elementy podwozia) od 1998 roku.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj