falconeyes

Ile płacicie za 1 ha usługi koszenia kukurydzy sieczkarnią samobieżną???

Polecane posty

falconeyes    11

jak w temacie, będę wdzięczny za informację dot. ceny skoszenia 1 ha kukurydzy w danym rejonie (województwie)

pozdrawiam


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba    5

w Warminsko-mazurskim sieczkarnia 700zl za hektar a tranport 100zl za godz (ciagnik+rozrzutnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

u nas koło Strykowa woj.Łódzkie kuzyn brał 650 zł za godzinę pracy całego zestawu [sieczkarnia +dwa ciągniki z rozrzutnikami forschnit] Wydajność to około dwa hektary na godzinę przy dogodnym polu pozdrawiam


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

u mnie w 2009 roku byl koles jaguarem 830 z 98 roku i bral 200zl od hektara plus moje paliwo. w cenie byly tez dwa ciagniki ciagajace po 2 wywrotki majace pojemnosc wieksza niz T088

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

My bierzemy 400 za sieczkarnie i po stówce za przyczepę łódkę z traktorem, czyli wychodzi 600 za zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

witam ja brałem 1000-800zł za ha w tym sieczkarnia i dwa ciągniki z rozrzutnikami T088

warmińsko-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

od 400 do 600 zalezy od ilosci ha. transprot od 100-150 zalezy jaka odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

New Holand 6-rzędów + Valtra z łudką 10 ton -450zł za hektar.

Myślę że cena bardzo atrakcyjna,gościu zamierza zmienić teraz sieczkarnie na jakiegoś nowszego Claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie 700 zł/ha wraz z transportem. Sieczkarnia jakaś JD z keplerem 4,5m. Do odwozu T-088 z rożnymi ciagnikami.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

u nas 750 new holland 450 kem.4,5 +2 60-tki co chcą zdechnąć i FENDT do ubijania

Podałem na godz.a1ha tną zależy jaka QQ od 50m do 1,1 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

ok,dziękuję wszystkim za odpowiedź

 

 

do zamknięcia.


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Class 4-rzędowy i 3 zestawy do odwozu kukurydzy 800zł za hektar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

warmińsko mazurskie 500zł/ha sieczkarnia a z odwozem czyli sieczkarnia+dwa traktory z T088 700zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Jaguar 840 -  400zł/ha


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj