Skocz do zawartości
News
falconeyes

Ile płacicie za 1 ha usługi koszenia kukurydzy sieczkarnią samobieżną???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
falconeyes    9

jak w temacie, będę wdzięczny za informację dot. ceny skoszenia 1 ha kukurydzy w danym rejonie (województwie)

pozdrawiam

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Ryba    4

w Warminsko-mazurskim sieczkarnia 700zl za hektar a tranport 100zl za godz (ciagnik+rozrzutnik)

slawek3220    606

u nas koło Strykowa woj.Łódzkie kuzyn brał 650 zł za godzinę pracy całego zestawu [sieczkarnia +dwa ciągniki z rozrzutnikami forschnit] Wydajność to około dwa hektary na godzinę przy dogodnym polu pozdrawiam

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Wiadomość z agroFakt.pl

dexterek    83

u mnie w 2009 roku byl koles jaguarem 830 z 98 roku i bral 200zl od hektara plus moje paliwo. w cenie byly tez dwa ciagniki ciagajace po 2 wywrotki majace pojemnosc wieksza niz T088

juzio    0

witam ja brałem 1000-800zł za ha w tym sieczkarnia i dwa ciągniki z rozrzutnikami T088

warmińsko-mazurskie

a8185    25

od 400 do 600 zalezy od ilosci ha. transprot od 100-150 zalezy jaka odległość

PrzemoO    10

New Holand 6-rzędów + Valtra z łudką 10 ton -450zł za hektar.

Myślę że cena bardzo atrakcyjna,gościu zamierza zmienić teraz sieczkarnie na jakiegoś nowszego Claasa

andrzej2110    531

U mnie 700 zł/ha wraz z transportem. Sieczkarnia jakaś JD z keplerem 4,5m. Do odwozu T-088 z rożnymi ciagnikami.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

GREMLIN    2

u nas 750 new holland 450 kem.4,5 +2 60-tki co chcą zdechnąć i FENDT do ubijania

Podałem na godz.a1ha tną zależy jaka QQ od 50m do 1,1 g

falconeyes    9

ok,dziękuję wszystkim za odpowiedź

do zamknięcia.

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

jozin    0

warmińsko mazurskie 500zł/ha sieczkarnia a z odwozem czyli sieczkarnia+dwa traktory z T088 700zł/ha

zbigi123    4

Jaguar 840 -  400zł/ha

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Mam taki problem iż zapycha mi się bęben przed gniotownikiem i jak się kosi to sieczka jest tez wyrzucana na heder. Początkiem sezonu kosiło się bajkowo nic się takiego nie działo a ostatnim czasem zapycha się czesto nawet po przejechaniu 20 metrów. Co może być tego przyczyną?
    • Przez Oleksy
      Gdzie znajduje sie zawor odblokowywujacy cala hydraulike z przycisku? Zrobilo mi sie jakies zwarcie bo smierdziako spalenizna I maszyna nie reaguje na odbkokowany przycisk.
    • Przez bizar
      Kupiłem niedawno sieczkarnię mengele sh25 z przystawką do zielonek i kukurydzy , narazie używałem ją tylko w tym roku do robienia kiszonki z zielonek, bardzo dobrze się sprawowała z mf3080, mam pytanie jakie wy macie sieczkarnie dwurzędowe i jak się one sprawdzają w pracy.
    • Przez barolo_92
      Witam wszystkich , słuchajcie mam dylemat , mianowicie chodzi o waszą poradę .rozebralem sieczkarnie Mengele mamut 7800 I dobralem się do gniotownikow .(narazie ich nie demontowalem) i o to moja opinia :
      -górny gniotownik = Nówka nie szlifowana rowek po bokach jak i na środku powyżej 5mm 
      -Dolny gniotownik rowek ok 3 mm na całości.waha się od 2,8 mm do 3,2 mm
      Szczelina między gniotownikami aktualnie ustawiona na 2-3 mm . Regulacji zostało jeszcze ok 5-7mm . Więc szczelina jest spoko ... I teraz pytanie .
      Regenerowac dolny walec ? Czy na sezon jeszcze zostawić ? Dodam parę zdjęć jeszcze ...
      Pozdrawiam Was i czekam na porady .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.