Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
case135

Massey Ferguson 6140-Niedziałające ogrzewanie

Polecane posty

case135    4

Witam:) Mam takie pytanko, czy wie ktoś co może być powodem nie działania nagrzewnicy w kabinie?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz:)

Pewnie problem leży po stronie elektryki posprawdzaj wszystkie połączenia na górze odpina się ten daszek i będziesz miał widok na filtr i cały układ.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale że co?

nie działa wiatrak? sprawdź czy prąd dochodzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Peron    19

Jeżeli jest stan płynu w układzie, wiatrak działa, a nie grzeje, to wina leży po stronie zaworu sterującego nagrzewnicą. On jest u góry na dachu obok nagrzewnicy, Otwiera go linka podłączona do pokrętła. Możliwe, że pękł trzymak mocujący linkę, i linka nie otwiera zaworu, tylko po przekręceniu pokrętłem przesuwa się cała, razem z otuliną, co nie skutkuje otwarciem/zamknięciem zaworu. Sprawdż to.

case135    4

Oki nagrzewnica już mi działa:D Dmucha i w ogóle, ale nie dmucha Ciepłe powietrze tylko zimne... Co może być nie tak w tym przypadku??

ariss    2

to działa wiatrak a nagrzewnica nie działa

Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

case135    4

Przy zapalaniu Ciągnika zaświecają się dwie lampki, od filtra hydrauliki i trójkąt z lewej strony... I po 2-3 min. gasną. Dzieje się tak tylko przy zimnym silniku. Czy to jest normalne czy nie??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy zapalaniu Ciągnika zaświecają się dwie lampki, od filtra hydrauliki i trójkąt z lewej strony... I po 2-3 min. gasną. Dzieje się tak tylko przy zimnym silniku. Czy to jest normalne czy nie??

logiczne myślenie.... :D

tak przy takich mrozach to jest normalne

Lepiej by było gdyby się wcale nie zaświecała i prawidłowo nie powinna. Widzę że MF świeżo sprowadzony, miał robioną obsługę czyli olej i filtry?. Czy wszystkie podzespoły w ciągniku funkcjonują prawidłowo, może masz bardzo gęsty olej w skrzyni, bo chyba coś do mnie pisałeś że masz problem z EHR.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

DOMIN    0

ostatnio cieknie mi troche z zaworu nagrzewnicy w mf czy mozna kupic cos takiego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marian20
      Witam. Mam zamiar kupić MF 6150 lub 6160. Niedawno sprzedałem MF serii 30XX. Miałem z nim sporo problemów. Na co mam zwrócic uwage podczas zakupu MF z tej serii aby się nie "wkopać". Chodzi mi o dokładna instrukcje po kolei jak spradzić stan techniczny ciagnika. Jakie sa elementy najbardziej awaryjne w tej serii? pozdrawiam
    • Przez Damian2807
      Mam w MF skrzynie Dynashift 32/32 i nie wchodzi w miej 4 bieg i żółw/zając.Przy próbie włączenia 4 słychać zgrzyt, a gdy się już włączy i puści sprzęgło wyskakuje. Ten problem pojawił się po powrocie od belowania.
    • Przez profarmer
      MF 61-xx-6130-6140 ile takie ciagniki pala przy orce i w transporcie zboza itp??
      Jakie spalanie maja ciagniki mf w oparciu o inne marki??
    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu

czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Zolwik1990
      Witam mam problem, ciężko jest skręcić kołami w moim mf3085. Skrzynię mam zalaną agrolem i jest trochę mało oleju. Olej wymieniany ponad 2 lata temu. Jak dodam gazu, na wysokich obrotach to jeszcze jak cię mogę. Ale na niskich jest po prostu bardzo ciężko skręcić. Czy ktoś sie z takim czymś spotkał? Jeżeli tak to proszę o odp. Dodam tylko ze podnośnik i siłownik jak np. kipuję przyczepą to bez problemu tylko to skręcanie mnie wkurza.