rzeznik13

John Deere 5080M czy FARMTRAC 685

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rzeznik13    287

no ale sama swiadomosc kupujesz jd to az mnie skreca taka radosc a farmtrac jak kazdy inny ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a jednak nazwa, ciekaw jestem jakby to wyglądało jakby taki ciągnik wypuścił powiedzmy np ursus czy inny producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

tak samo jak teraz sprzedaz ursusa

jd to marka znana nawet w najdalszych swita zakatkach jd nic i nikt nie pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

no wlasnie, jednak sam znaczek i nazwa czyli jeszcze malo wiesz o ciagnikach. ja np. cieszylbym sie jak na podworku stalby Pronar P5 5135 z klima, przednim TUZem i WOMem, EHRem, szerokim ogumieniem, skrzynia Power Shift 16/16 i wiele innych. takie rzeczy jak EHR, skrzynia Power Shift Pronar do modelu 5135 daje w standardzie. cena napewno bedzie identyczna jesli by chodzilo o model 5110 wyposazonym w te rzeczy ktore wypisalem, w tym modelu opconalnie jest Power Shift ale nadal w standardzie jest EHR, a JD to w takiej cenie bedzie prawie goly. nie wiem czy jest sens pisac wiecej bo jest tyle innych dobrych marek ze JD 5M wysiada. jak bys kupowal 5R to mozemy pogadac ale M-ka to "mechanik" tak jak zetor, ursus, belarus itp.

 

a Ursus kiedys nie byl znany na calym swiecie?? tak samo jak JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekha80    1

wersja 5m nie musi być taka goła i mechaniczna można ją doposażyć w co się chce np. skrzynie 16/16 z rewersem lub 32/16 z rewersem i półbiegiem i podnośnik EHR. odnośnie ramy to jest zaledwie 30 cm krótsza od 5r, silnik jest ma pompie i wtryskach po latach pracy może okazać się lepszy od CR. nawet doposażona wersja 5M jest cenowo tańsza od 5R. stoję przed podobnym problemem i kolega ma racie że coś się robi jak jest możliwość kupna JD, który był zawsze nieosiągalny dla takich rolników jak ja.


MH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a jak wygląda cenowo 5M w wyposażeniu na max, znaczy rewers elektrohydrauliczny, półbiegi, EHR, większe ogumienie idt, a ile kosztuje podstawowa wersja 5R i co oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a 5080M? i 5080R

 

czyli kosztuje ok 150tys brutto i jest droższy od farmtraca podobnej mocy o ok 50tys zł, za 150K brutto można już mieć NH serii T5000 10 koni mocniejszego w ful wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

ale ja bede bral jeszcze nie wiadomo czy ful wypas ale jd bardziejsie oplaca

bo 5080M kosztuje 106neeto w wersji compact a w werski ful 10tysiecy drozejczyli 116 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

ale ja bede bral jeszcze nie wiadomo czy ful wypas ale jd bardziejsie oplaca

bo 5080M kosztuje 106neeto w wersji compact a w werski ful 10tysiecy drozejczyli 116 netto

 

 

wlasnie do tego daze o czym pisze @qazi, nie wiem czemu ludzie sie tak upieraja na te JD... fakt, jesli bym kupowal duzy ciagnik o mocy 120-130 KM to bralbym pod uwage JD 65/6630, ale przy wyborze malego ciagnika nie ma co pchac sie w ciagniki ktore w podstawowej wersji maja taka sama cene jak inne dobrej marki (DF, NH) w ktorych jest juz jakies lepsze wyposazenie.

 

czy Ty w ogole wiesz co Ty piszesz?? jakim cudem 5080 w full wypasie jest o 10 tys zl tanszy od 5070 w takim samym wyposazeniu?? piszesz ze 5070M w full wypasie kosztuje ponad 125 tys zl (bo Euro kosztuje 4 zl) a 5080M w full wypasie 116 tys zl. dzwine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

ale netoo bo bylem sie pytac tyle mi powiedzeli 116 netto ful wypas u dilera sam sie dziwilem a u mojego dilera euro czyli maszyny licza jeszcze po 3.90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer2000    1

czy Ty w ogole wiesz co Ty piszesz?? jakim cudem 5080 w full wypasie jest o 10 tys zl tanszy od 5070 w takim samym wyposazeniu?? piszesz ze 5070M w full wypasie kosztuje ponad 125 tys zl (bo Euro kosztuje 4 zl) a 5080M w full wypasie 116 tys zl. dzwine.

 

Tak kolega ma racje bo NH np TD5030 kosztuje goły 105tys. netto i nie ma mozliwosci tak dobrania wyposażenia jak JD.

za 2 tyg znajomy odbiera traktor i placi 32 tys.euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ja pisałem o serii t5000 a dokładniej o t5040 o mocy 86kM na którego dealer mi wycenił za ok 150k z EHR i skrzynią Dual Command 24x24, klima, pneumatyka i tam jeszcze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Heh to znaczy że w 150 tyś brutto się zmieszcze z 5080M z obciążnikami, pneumatyką, szerszymi kapciami i dwoma rozdzielaczami hydrauliki? :)

Może jeszcze na opicie wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ale ja bede bral jeszcze nie wiadomo czy ful wypas ale jd bardziejsie oplaca

bo 5080M kosztuje 106neeto w wersji compact a w werski ful 10tysiecy drozejczyli 116 netto

 

 

5080m w ful wypasie kosztuje 168tyś to jest wersja comfort na szerokich gumach bez przedniego tuz i wom


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer2000    1

Tak Nh oststnio sie ceni taniej juz wychodzi Case a to blizniacza marka.JD seri m to bardzo korzystna oferta i ma ciekawa kabine w opcji fotel dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj