chorche007

zetor 12145 olej dostaje sie do wody

Polecane posty

chorche007    0

witam mam zetora 12145 i ostatnio zauważyłem ze dostaje mi sie olej silnikowy do ukladu chlodzacego do "wody"co to moze byc

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    204

Może też być padnięta uszczelka pod głowicą.

Uszkodzona uszczelka pod głowicą

Zwracaj uwagę na datę kiedy zadano to pytanie. Przez ponad 3 lata na pewno sobie z tym poradził.

Edytowano przez KRISTOFORn

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez antonio86
      Witam. Siadl mi silnik w 8045. Szykuje sie kapitalka i mam pytanie- za remont powiedzieli mi 6 tyś. minimum. Zastanawiam sie nad sprzedażą silnika na czesci i zakupem uzywanego od motopompy. Widzislem oferte za 6,5 tyś od pana z Gniezna. Mial ktos z nim do czynienia? Co o tym sądzicie?
    • Przez antonio86
      Witam po dłuuugiej przerwie.
      Mam problem z zetorem 8045 cieknie mi paliwo(tak na 90% jest to paliwo) z kolektora wydechowego z 4 cylindra. Problem pojawil sie nagle przy prasowaniu sianokiszonki wczesniej czasami saczyl sie olej ale teraz juz leci aż do miski olejowej. Dodam jeszcze ze pojawil sie bialy dym na zimnym silniku przy dodawaniu gazu i dym z odmy na rozgrzanym silniku. Co moze byc przyczynom tego? 
    • Przez Nasters
      Witam może ktoś wymianiał pierścienie tłokowe we włoskim silniku stosowanym w same i lamborghini.Chodzi mi tu dokładnie o Lamborghini 1060  6cyl.Trzeba odjezdzać przodkiem żeby zdjać miske ??? ktoś cos ?
    • Przez Vroobel
      Witam 
      24 stopnie przed gmp w silniku zetor 8001 ile to mm ?
    • Przez Vroobel
      Witam 
      Gdzie w kujawsko pomorskim dobrze naprawiają pompy wtryskowe motorpal? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj