banban1

Czy opłaca sie kupic nowy traktor????????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

Witam Ferdek07 ty to juz we wszystkim widzisz takie koszta ze szokteraz kazdy sznujacy sie diler biznes plan czy wnioswk pod spo robi za darmo

Każdy szanujący się dieler stracił by szacunek sam do siebie jakby Cię nie oskubał w ten czy inny sposób, jak zrobi biznesplan to mnejszy rabat da, a zapomiałem wyżej jeszcze napisać że jak bierzesz prow to też do rabatów mniej łaskawi są dielerzy bo i tak Ci 60% wrucą i wat odliczysz, jak dla Was wyrzucić na starcie ze 6 tyś na same opłaty i duperele to pikuś to już inna sprawa, ale to też są koszta i to duże o których się nie wpsomina, widzę że sami uwierzyliście w propagandę ze unia rozdaje maszyny za 1/3 kasy tak jakby nikt nie wiedział czy nie chce wiedzieć że najpierw to całą kasę i to brutto trzeba skądś wziąsć na całość a potem to dopiero łaskawie zwracają B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Dokładnie tak jak mówi @Ferdek07 - najpierw trzeba całość wyłożyć samemu. Rodzice jakoś załatwili z bankiem spółdzielczym (gdzie są klientami już od pewnego czasu), że dopóki nie przyjdzie zwrot to będzie płacona stała kwota co miesiąc-a jak już przyjdzie łaskawie ten zwrot to odsetki naliczane będą tylko od kwoty pozostałej. Nie wiem jakie są szczegóły ale pożyczka była na ponad 200tys.

A apropo załatwiania to naprawdę masa czasu zeszła o nerwach nie wspomnę.Mamy gdzieś ok 120 km do Krakowa (tam były składane papiery i kupowane maszyny) to niekiedy w te i we wte bo jakaś pierdołka się nie zgadzała B) A "miły" stosunek niektórych urzedasów to wręcz zniechęca do działania.

Ale chłopy-nie poddajmy się B) Jak przywieźli maszyny to taka radocha była... B)

aaa jeszcze jedno ...Sprawdzajcie sami dokładnie przed odbiorem jakichkolwiek maszyn czy urządzeń tabliczki znamionowe. Żeby Później przy kontroli było ok:)

 

A co do dilerów to trzeba się mieć na baczności!

 

Pozdrawiam PROXIMA95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Każdy szanujący się dieler stracił by szacunek sam do siebie jakby Cię nie oskubał w ten czy inny sposób, jak zrobi biznesplan to mnejszy rabat da, a zapomiałem wyżej jeszcze napisać że jak bierzesz prow to też do rabatów mniej łaskawi są dielerzy bo i tak Ci 60% wrucą i wat odliczysz, jak dla Was wyrzucić na starcie ze 6 tyś na same opłaty i duperele to pikuś to już inna sprawa, ale to też są koszta i to duże o których się nie wpsomina, widzę że sami uwierzyliście w propagandę ze unia rozdaje maszyny za 1/3 kasy tak jakby nikt nie wiedział czy nie chce wiedzieć że najpierw to całą kasę i to brutto trzeba skądś wziąsć na całość a potem to dopiero łaskawie zwracają B)

 

Witam no nie wiem na jakiego dilera ty trafiłes ale ja ci powiem ze ja trafiłem na udczciwego powiedzał za co ile wycenił traktor i wszystko załatwialismy umie w domu ja tylko pojechałem do niego obejzec traktor przeciesz karzdy przedstawiciel chce miec jak naj wiecej klijetow jak mi on powiedzał czy ja biere na spo czy na kredyt czy bym gotowa płacił on mi zapewnia traktor i obsługe gwarancyjna Ferdek07 te czasy na zapisy nna traktory sie skonczyły


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Jan2130 no to masz szczęście że na takiego dilera trafiłeś. Nie każdy ma takie szczęście. Ja jestem zmuszony przyznać racje Ferdkowi07-większość dilerów to szczwane lisy...Z jednej strony trzeba ich zrozumieć: handel to handel - ich praca, Ale z drugiej strony jak kombinują to już nie jest handel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

@Jan2130 na jakiegoś wyjątkowego dielera trafiłeś albo słabo go przydusiłeś i za dużo Ci nie wypuścił na maszynach, bo co jak co ale zdaniem mojego ojca nic się nie zmieniło jak były zapisy na traktory tak teraz zapisy na dofinansowanie czy na kredyt, a napewno z serwisem to samo B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

dieler nic Ci za darmo nie da;p pamiętam jak my kupowaliśmy traktor nie byliśmy jeszcze w unii wtedy ile ojciec przekrętów narobił żeby maszynę taniej wyrwać i wyszło taniej sąsiad poszedł tokiem rozumowania jan2130 i więcej zapłacił za słabsze wyposażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie zwracam wam honor te wszyskie dilerzy to po jednym umie ładnie pieknie było do dnia tranzakcji ale myslał ze na głupka trafił ale szybko zmiek


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj