focus07

Lamborghini R3 Evo 100 i kverneland AB 100 4 skibowy

Polecane posty

focus07    1

Witam w temacie. Chciałbym się dowiedzieć dokładnie ,czy taki zestaw poradzi sobie w polu i na jakich glebach , a może ktoś robi takim zestawem:). Ciągnik ma 99koni i waży 5200kg. Pługi wyglądają tak jak na załączonym obrazku:)

post-19431-126321379471_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

Moim zdaniem bedzie sobie radzil z nimi bardzo dobrze. Widzialem na yt jak case jx80 ciagal kvernelanda ab100. Wiec poradzi sobie lambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kupiłęm ten pług pierwszy we wsi, spodobał się sąsiadom i teraz we wsią są takie 4 i moj B)

 

i jeden ze znajomych ciąga wlasnie takim lamborghini tylko ze ma w nim szerokie kola bo z tyłu 600 i mowi ze to duzo daje. nie ma szczegolnie cięzkich ziem ale radzi sobie z powodzeniem. wiec jk nie masz jakichś gliniastych gleb to smiało mozesz kupywać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

według mnie nie bedzie problemu najwyżej zmniejszysz szerokość , mój znajomy ciąga taki nh td80d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ten ciągnik ma chyba 96km i to mocy maksymalnej o wadze nie wspominając bo DF K430 waży około 4.8tony ale tak jak koledzy piszą da sobie rade z takim pługiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

szwagier ciąga taki na pełną szerokość claasem 102km na IIIkl z prędkością 7km/ha a na V 10km/ha, twój poradzi też sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Mieliśmy taki pożyczony do Pronara 82A i nawet nieźle sobie radził był rozkręcony 42 cm na skibę, Znajomy od którego go pożyczałem ciąga go Lambo PREMIUM 1050.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Poradzi sobie spokojnie. Znajomy ma taki sam plug ciągną go belarusem 95km i nawet ciężko nie miał.


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

To jeszcze zapytam ,czy poradzi sobie na ziemiach gliniastych??B) bo u mnie przeważają gleby gliniaste i tego się obawiam:rolleyes: kamil41 masz stare dane , ten ciągnik teraz ma 99koni i podstawowa wersja waży 4020 bodajże , a ja mam jeszcze ładowacz i obciążniki na kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Wiesz co idź do dealera lamborghini to może ci wytłumaczy według jakiej normy:lol: mój posiada intercoller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja tam ciągam tego Kverdzia i powiem że jak na moje 95km to idealny plużek, jedyne co mogłem wziąc innego w nim to rozstaw korpusów na 85cm, a nie na 100 jak mam.

Maszyna godna polecenia i nie wiem nad czym tam sie zastanawiac czy sobie poradzi, przecież masz do tego regulacje wkońcu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Pług chociaż Ci wszystko "przetrawi", chyba ze przy piaskach i szeroko ustawiony to zostawia redliny. Ja ja patrzę na swój pług i roztaw 85cm to jest w sam raz.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Poradzi sobie twój R3 z tym pługiem kvernelanda gdyż taki sam model pługa mam mój sąsiad i ciąga go zetorem 95K. Gleby ma na polu od piasku do gliny i spokojnie orze sobie zetorem więc ty też dasz radę.


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Kverneland ma nie wilekie opory na cm orki , więc ogólnie powinien dobrze iść , ja widziałem jak takim pługiem gościu NH TD80D robił :) , ale tam był widoczny duzy brak mocy , ale lambo to już prawie 20 KM wiecej także na pewno pójdzie z nim bez problemu , tym bardziej iż szerokość jest regulowana to w razie ciężkich warunków mozesz przestawiać . Byleby ciągnik był swietnie obciążony aby całą moc mógł przenieść na podłoże , a po wadze Lambo widac że jest co dociążać :) .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi :rolleyes: przekonaliście mnie , że ma jakieś szanse z tym pługiem:):)he więc pewnie go kupię:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Nie chce zakładać nowego tematu anie zaśmiecać skrzynek odbiorczych użytkowników :huh: :D

Do rzeczy:Co myślicie o r3 Evo jak się spisuję wady zalety spalanie koszty przeglądów części napraw :huh:

I czy orientujecie się ile wyniósł by r3 evo 85 z ładowaczem czołowym :huh:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

No wiesz, zależy jaki ładowacz, jaka wersja ciągnika, za standard wyniesie Cię ok 140tyś brutto+ ładowacz, np MX-a 8T ok 37tyś netto, a co do opinii, to jak kolega wyżej...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czyli to fajny ciągniczek,qrcze trochę drogi ten Mx B) A ile wyniosły was ceny przeglądów?

Mx U8

Edytowano przez PatrykGY

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

lamboEVO100 czy Twoje lambo ma 96 koni ,czy 99?? masz w nim już intercooler? i czy grzebałeś troche w elektronice żeby zmniejszyć mu obroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

@PatrykGY Na U8 mam ofertę 28 tyś netto ale to tylko na mgr, więc napewno wyjdzie taniej ;)

 

@b0gdan oczywiście że przez potencjometr

 

@focus07 Ciebie też te obroty denerwują?? :P

Edytowano przez Pestus123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim deutz fahrze 5110g, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kotki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub działają kontrolki samych awaryjek mimo ze ich nie uruchamiam. Dodatkowo gdy dzieje sie to co podane wyżej ciągnik także potrafi zgasnąć. Jakby coś odcinało, a czasem wszystko działa jak powinno. Może ktoś z was miał taki przypadek. Bezpieczniki sprawdzone itd. Ktoś doradzi jakieś opinie co to może być?
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj