dziku

Własne rozwiązania.

Polecane posty

dziku    2

Proponuje zrobic taki temat. Nich każdy napisze co udoskonalił w elektryce swoich maszyn i co jest warte polecenia innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja do swojej sieczkarni zakładam elektryczne sterowanie rury wyrzutowej. Gdy skończę to dodam foty do galerii.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Prosze więcej sugesti.....

ps

Miałem rozmawiac z Yacenty przez Forna ale mi czas nie pozwolił- pogadam jutro wymienie parę pomysłów itp i pokaze co-i jak bym to widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

W T 25 to jest trochę głośno, niby są wygłuszenia na błotnikach i podłodze ale mało co to działa :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

kupiłem prasę z panelem sterującym w kabinie. miała taką "fajną" wtyczkę, że do niczego nie pasowała (3 bolce, w 2 tylko prąd) więc sie zdenerwowałem kupieł hermetyczne gniazdko i wtyczkę na 220 V, posręcałem, prąd prosto z rozrusznika po drodze bezpicznik a masa z bloku i wszystko działa jak trzeba... :lol:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Ja do swojego zetora wstawiłem wentylatory samochodowe.Teraz spróbuje założyć radio!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

ja w swoim zetorze 16145 przerobilem wlaczanie przedniego napedu z linki na elektryczne tanim kosztem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ja w swoim zetorze 16145 przerobilem wlaczanie przedniego napedu z linki na elektryczne tanim kosztem :(

dokladniej dokladniej :):) zrobiles na elektromagnes??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shinigami    0

nazbieralo sie tego sporo :P

1. cala elektryka wymieniona (razem z tablica bezpiecznikow teraz mam takie bezpieczniki jak w samochodzie)

2. radyjko

3 swiatla awaryjne

 

a teraz jestem w trakcie zakladania klalsonu pneumatycznego z elektro-zaworem... :o

i jeszcze swiatlo cofania z sygnalem dzwiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ile taki klakson kosztuje??duzo roboty???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja zamontowalem wiatraczek z nagrzewnicy w MTZ, zrobilem nowa wiazke, ale co mi sie kabelki grzeja,jak wylacze poprzez wylacznik,jak wiatraczek chodzi to jest ok :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

coś żle zronieś skoro kable się grzeją. Gdzieś jest zwarcie. Mi w 3512 zapalił się kabel który idzie do wycieraczki i lampki, zrobiło się zwarcie bo od lampki jest pociągnięte zasilanie na sieczkrnie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Mozliwe...dochodze do wprawy poprzez wlasne rozwiazania i podpowiedzi na AF :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

radio i dodatkowe wiatraki w 7211, pompka do paliwa na 220V (silnik z pralki + pampa z mtz albo cylkopa bo już nie pamiętam)


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja w 4514 zrobiłem włączanie tylnego halogenu z kabiny (wykorzystałem instalację i włącznik od tylnej wycieraczki- silnik już się spalił a kable pozostały) ale długo to nie podziałało :o , więc musiałem powrócić do włącznika zamontowanego w lampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
ja w swoim zetorze 16145 przerobilem wlaczanie przedniego napedu z linki na elektryczne tanim kosztem :o
no właśnie jak to ztobileś bo ta linka to nic nie warta
dokladniej dokladniej :P:P zrobiles na elektromagnes??

w sumie to tez jestem ciekaw bo mam te linkę i mam jej dość.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shinigami    0
ile taki klakson kosztuje??duzo roboty???

 

sam nowy klakson z elekto-zaworem to kosztuje od 40 do 200 zlotych, ale ja niedlugo jade na szrot mysle ze zaplace ok 30-50 zlotych zalezy jaki klakson... :o

a co do roboty to trzeba sie wpiac w instalacje pneumatyczna planuje wstawic trojnik zaraz za butla i wystarczy pociagnac wezyk... a potem kabeli jak pod zwykly sygnal dziekowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

witam panowie jakis czas tu nie zagladalem. odnosnie tego wlaczania przodu to zastosowalem silowniczek od centralnego zamka z samochodu :) postaram sie szybko umiescic fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

moze i lepiej ale tez drożej a mi chodzi ze jak kupie kabine do c-360 to nie bede musiał wprowadac linki i miec dzwigni która troszke miejsa zajmuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Agencior
      Witam dzisiaj odpaliłem Aresa no i pochodził chwilę po czym sam zgasł a później nie chciał zapalić dodam że przeczyścilem odstojnik przed odpaleniem.
    • Przez Mrhot16
      Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna?
      Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
       
    • Przez Nismo
      Witam mam do was pytanie odnośnie odnowy plastików we wnętrzu traktora. Są jakieś sposoby by przywrócić im dawny blask?
    • Przez agromichu
      Witam. Potrzebuję halogenów led 2szt na przód i 2szt albo 4 na tył , które nie będą zakłócać radia i będą w przystępnej cenie. Oświetlenie potrzebne do pryskania na 12 ha.
    • Przez kuba121426
      Witam mam problem z wycinakiem  fella su110 nie mogę ustawić na linkach cięcia winda i wysokość szczęki działa.Czy ma może zdjęcie jak powinno wyglądać ustawienie na cięcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj