POLKOP

Cała prawda o psychotestach

Polecane posty

Matey    885

?!

 

o czym do nas rozmawiasz i to jeszcze w złym dziale?

 

to jak o prawku to przenosze do innego działu

Edytowano przez Matey

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Psychotesty przy prawku owszem czasem się robi. Ja robiłem je w ciągu ostatnich 2 lat dwa razy (w obu przypadkach do pracy bo taki był wymóg ustawowy), zakres badań podobny mimo że na dwa różne stanowiska.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

ja zdałem prawko 04.01.2010 ;):P i nie robiłem psychotestów ,ale słyszałem ze ma cos takiego wejśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ja zdałem 2 grudnia 2009 i też nie robiłem i raczej nie są obowiązkowe dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1987    0

psychotesty musza byc bo jak Cie zatrzymia Krokodyle to zaplacisz ja ostatnio robilem 80 zł a jesli chodzi o zdawalnosc to nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

a psychotesty to nie badania na transport tirami?? tam to jest wymagane ale do osobówek nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

psychotesty robi się np przy

- wstępowaniu do służby

- wyrabianiu dokumentów do prowadzenia nietypowych pojazdów że tak powiem B) (np pojazdy uprzywilejowane)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Na kategorie C tez są jakieś badania.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Na kategorię C są podobne badania lekarskie jak na B i inne, takie podstawowe wzrok słuch itp. Psychotesty są gdy ktoś pracuje zawodowo, jeździ ciężarówką. Sąsiad pracuje w spółdzielni rolnej to też musi psychotesty robić.

Aby zrobić prawo jazdy C lub C+E nie trzeba psychotestów - tylko dla jazdy zawodowej , na własny użytek nie trzeba.

Osobna sprawa to psychotesty na przykład przy rekrutacji do policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

To już było wałkowane z 1000 razy. Aby przystąpic do egzaminu na kat. C nie wymaga się niczego poza badaniami lekarskimi i posiadaniem prawa jazdy kat.B

Psychotesty, przeszkolenie na przewóz ...., itd wymagane sa jeżeli pracodawca tego wymaga B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

psychotesty masz jak idziesz do wojska i woju robisz prawko np: C


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Nie tylko jak masz służby na wartownika psychotesty też trzeba pszejść; nawet jak jesteś kierowcą sprzętu ciężkiego w woju- jedynm słowem tam gdzie są wymagane i tyle koniec tematu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

niektórzy koledzy są w błędzie:

Badania psychotechniczne są obowiązkowe dla kierowców posiadających uprawnienia do kierowania samochodami o dmc powyżej 7,5 t. (nie ważne, czy na własny użytek, czy też w firmie np. transportowej)

Aby zrobić uprawnienia na kat. C lub później na C+E lub D nie potrzeba posiadać takich badań. badania będą potrzebne dopiero w chwili ubiegania się o pracę i w pracy.

 

Dodam jeszcze, że istnieją dwa różne badania psychotechniczne: dla kierowców i dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe. Te badania różnią się sobą, badania dla kierowców są bardziej szczegółowe (np. ciemnia, której osoby z uprawnieniami na wózek widłowy nie przechodzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

semos trochę namieszałeś uprawnienia (np C) robisz bez psychotestów

psychotesty są potrzebne do pojazdów: pow. 7,5 t czy do pracy ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

psychotesty są potrzebne do poruszania się samochodami o dmc powyżej 7,5 t. Niezależnie czy jedziesz własnym samochodem ciężarowym, czy tez pracujesz. Musisz posiadać ważne badania psychotechniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak robiłem C i C+E to psychotesty nie były mi potrzebne dopiero jak zaczołem jężdzic zawodowo to musiałem zrobic i są ważne pięc lat póżniej badanie znowu trzeba powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandafi    0

Takie pytanie pojawia się bardzo często. Psychotesty są wymagane. Przygotowaliśmy dokładny katalog osób, które muszą przejść takie badania, jak inni kierowcy. Jest też dostępny krótki poradnik jak się do nich przygotować i zdać jak najlepiej. Zapraszamy na stronę naszej pracowni w Legnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

A czy ktoś z was dysponuje może aktualnymi testami na prawo jazdy kat. b? Szukam po necie i nie mogę znaleźć. Podkreślam, auktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arew33    0

Psychotesty sa tak łatwe do przejscia że to śmieszne. Powinny byc trudniejsze i obowiazkowe dla kazdego kierowcy, nawet dla amatorów z kat.B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj