Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel11

co sądzicie o prasie

Polecane posty

Pawel11    0

Witam! Chciałem zapytać co sądzicie o prasie rolującej hesston 5650? Przymierzam się do jej zakupu i nie wiem czy warto ją kupić. Jeśli wiecie coś na temat tej maszyny i macie o niej jakieś opinie to proszę napiszcie coś więcej na temat tej prasy.

zetor10045    11

Użytkownik @arasso posiada prasę tej że firmy a więc on najlepiej ci powie czy to dobra firma ;) prasy tej firmy nie są za bardzo znane (przynajmniej w moich okolicach) a co za tym idzie mogą być problemy z częściami, jak do tej pory widziałem jedno z 50 km od mnie.

melon10641    158

A idąc dalej czy słyszał ktoś o prasie Gehl 1475? I czy to prawda że jest na podzespołach JD? Czy ma ktoś taką prasę? Proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel11    0

A idąc dalej czy słyszał ktoś o prasie Gehl 1475? I czy to prawda że jest na podzespołach JD? Czy ma ktoś taką prasę? Proszę o pomoc.

Niestety nie słyszałem o takiej prasie, więc nic nie mogę powiedzieć na jej temat.

czita    0

Ja mam prasę GEHL 1500 i potrzebował bym instrukcję lub wygląd aparatu do podawania sznurka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować