Daniel43

DF Agrotron 4.85-Przedni napęd nie działa pod obciążeniem

Polecane posty

Daniel43    0

Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ile godzin ma nakręcone ? Żadna kontrolka się nie świeci? Wygląda na zbyt niskie ciśnienie oleju lub ślizgające się sprzęgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel43    0

Ma zrobione 7000godzin. Kontrolki się świecą. Tył to elegancko ciągnie tylko blokada i z przednim napędem jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wszystkie kontrolki tzn.jakie ? Zbyt niskiego ciśnienia w hydraulice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel43    0

Jak włączę przycisk od przedniego napędu lub od blokady to na pulpicie sygnalizuje mi tzw. kontrolka świeci na zielono. Jak nic nie włączam to żadna kontrolka nie świeci, a o zbyt niskim ciśnieniu w hydraulice mi nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Blokada nie załącza bo napęd nie działa prawidłowo.Problem ze sprzęgłem załączającym napęd,tarczki do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez raszpl
      Witam, mam problem z MF 3060, a mianowicie chodzi o cisnienie oleju. Od jakiegos czasu zaświeca mi sie kontrolka " cisnienia oleju" a co za tym idzie, przedni napęd sam sie włącza. Robi sie tak podczas zdjecia nogi z gazu. Obawiam sie że czeka mnie wymiana pompy hydraulicznej. Przyczyną zapewne była duza ilosc opiłków metalu która pojawila sie z hamulcow w ktorych wytarly sie okladziny i co za tym idzie metal ocieral o metal. Mógłby mi ktos dać jakies rady, wskazowki co sprawdzić zeby upewnic sie cos mu dolega albo co mnie czeka z jego przyszłością?
      Z góry dzieki za odpowiedzi.
    • Przez rex15
      JD 7710. Mam problem z przełącznikiem od kierunkowskazów/świateł długich/klaksonu, działają mi tylko kierunkowskazy. Klakson sprawdzony na krótko i działa, wiec to wina tego przełącznika. Bardzo cięzko dobrać sie do tego mechanizmu, gdyż nie da sie zdjąc kierownicy(chyba). Jak ktoś to przerabiał to prosze o porady.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj