Zaloguj się, aby obserwować  
Pablorolnik

Motyl czy kłos

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus C-360
Pablorolnik    2

Czym się różnią te dwa rozsiewacze podane powyżej?

Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Marcin 80    8

Firmą i ceną B) Wykonanie na podobnym poziomie za tą cenę, brakuje najbardziej hydraulicznego otwierania

Grzesiek    5

dołączam się do pytania, który jest lepszy, którego warto kupić motyla czy kłosa?

różnią się czymś?

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    41

Czy ja wiem chyba lepszy bedzie motyl bo to znana firma rozsiewaczy i sa one dobre

slawek3220    621

u nas gościu ma Kłosa i bardzo sobie go chwali tak jak kolega wcześniej wspomniał jedyna wada to otwieranie zasuwy no ale na krótkim odcinku to niewielki problem bo wyłączy się wałek i nie wyleci tak jak w lejku

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez BartoszWitusik
      Witam mam problem z rozsiewaczem Amazone za max 12-36 podczas rozsiewania nawozów połowa jego leci pod rozsiewacz nie jest rozrzucona na boki tak to wygląda jakby nawóz nie spadał z łopatek podczas obrotu tylko zawijał się do końca i odbijał się od przednich osłon i spadał na ziemię co może być tego przyczyną prubowalem z różnymi prędkościami wałka 540, 540E, 1000 i na wszystkich to samo nie wiem jakie mam tarcze czy to są OS czy OM ale rozrzucają około 18 metrów prubowalem bawić się kątem łopatek i nadal za bardzo nic proszę o pomoc bo pola wyglądają tragicznie
    • Przez yacenty
      Jak wygląda procedura kalibracji wagi w rozsiewaczach Kverneland Accord Vicon? Wymieniłem elastometry na nowe, wymieniłem czujnik referencyjny.
      Jak należy skalibrować rozsiewacz na nowych podzespołach?
    • Przez asful
      Rozsiewacz vicon rs-edw problem polega na skalibrowaniu wagi nie mogę prawidłowo jej ustawić   
    • Przez velFoka
      Może ma ktoś łopatki E1T w swoim rozsiewaczu? Potrzebuję wymiary bo kupiłem z łopatkami E6T i są za duże dla mnie.
    • Przez kamil800
      Witam
      Mialem tarcze lm 20 z lopatkami lm10. Teraz zalozylem lopatki lm20 i pojawil sie problem. Bo oslona jest za blisko i blokuje lopatki 😂 czy tą oslone tez sie zmienia czy jak? Bo przeciez tam sie jeszcze da zalozyc jeszcze wieksze tarcze i lopatki z wysiewem na 30m wiec nie wiem jak to ma byc? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj