Polecane posty

Gość   
Gość

To kup nowe jak stare . No albo pedały przerób żeby Ci wygodniej było .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytaj ludzi którzy mają grabiarki gwiazdowe piątki . Tam takie siedzenie , a przy traktorach jak ciągają to nie używają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

miałem podobny problem tyle że w 330 mocowanie było ale nowe siedzenia robią wyższe też za wysoko siedzieć było a kierownica za nisko

Weź mocowanie obniż z przodu te "łapki" odetnij i przyspawaj z góry (bo idą od dołu) a tył wytnij i skróć (tam gdzie są śruby na haczyk) ja mam tą ramkę od siedzenia prawie na styk z pokrywą podnośnika z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

jak nie zapomnę to zrobię tylko gdzie wysłać ?

 

 

 

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przejrzałem ogłoszenia i sam w szoku jestem po ile wołają za takie . Trzeba będzie wystawić od grabiarki jako oryginał Ursus .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Odkop :D Mam w swoim ciapku siedzenie jeszcze to starodawne z "resorem" z bodajże 28 i zastanawiam się czy da się przerobić to na nowoczesne siedzenie. Czy jest taka możliwość i na którym się lepiej siedzi(starym czy nowym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromoto    1

Witam ja mam fajne siedzenia na sprzedaż 

250zł sztuka czarne 

260zł sztuka niebieskie i żółte 

260zł sztuka z podłokietnikami

 

W razie zużycia poduszek siedzenia w tych siedzeniach mam na sprzedaż samą poduszkę 102.5 zł sztuka 

Wysyłka pobraniowa 18zł 

Wystawiam paragon bądź fakturę vat na życzenie.

Tel: 609863886

Posiadam również siedzenia klasy premium informacje pod telefonem.

00191.JPG

00336 (1).JPG

00621.JPG

00698.JPG

00699.JPG

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez ursusc335m
      Witam kupię Ursusa C 330 z opłatami zarejestrowanego. Cena jaka mnie interesuje +-10000 zł. Rocznik obojętnie. Województwo podlaskie okolice Augustowa. 
    • Przez pawelk2002
      Dzień dobry chciałbym prosić o pomoc w budowie mojej nowej przyczepki jednoosiowej do C-330 która będzie mi służyła do przywiezienie drzewa,ziemniaków oraz różnorodnych ładunków jak to na wsi wszystko się trafi. Aktualna moja przyczepka ma wymiary szerokość 1m długość 1,75m wysokość 0,6m. Jest to niewielka przyczepka po moim dziadku która służyła mi do końca tego roku i niestety już jej czas minął. Planuję zrobić przyczepkę o wymiarach szerokość 1,5m długość 2,5m wysokość 0,4m. W przyczepce przydały by mi się hamulce na korbkę tzw. hamulec ręczny który będę mógł zaciągnąć podczas zjazdu drogą polną jest niestety u nas dość stromo a drogi zaniedbane i zarośnięte i nie wiem od czego taki układ jezdny zaadoptować. I zastanawiam się od czego mógłbym wykorzystać układ jezdny do mojej przyczepki?? Oraz nie jestem pewien co wybrać na ramę by nie było za dużo ani za mało.  Z góry za pomoc oraz cenne wskazówki byłbym wdzięczny co pomogło by mojemu tacie wykonać taką przyczepkę 
      Dziękuje i pozdrawiam Paweł :) 
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj