• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez RU68
      Czy ktoś używa EZ REMOTE  do  TRIMBLE CFX dla niewtajemniczonych zdalne sterowanie funkcjami 
    • Przez adrix26
      Witam, chcę coś przetestować a mianowicie ,,Lokalizator, rejestrator GPS GT-750,,  i chciałbym się połączyć z telefonem komórkowym a dokładnie z aplikacją ,,navigator polowy,, gdzie ustawiam szerokosc maszyny , punkt A i B, i pole na którym zamierzam działać. I teraz pytanie czy jak kupie taki lokalizator (koszt około 200zł) i sie połączę z telefonem to będę miał precyzje +- 0,5m? Bo bez lokalizatora przy dobrym zasiegu mam precyzje około 3,5m. Jak ktoś ma pomysły podobne lub w niedrogim rozwiązaniu to chętnie rozważę.
    • Przez 343
      Witam.
      Od znajomego słyszałem ,że ponoć istnieje GPS którym można ustalić granicę pól.Na internecie szukałem i znaleźć nie mogłem.Myślę napiszę tutaj to może ktoś coś wie.Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez johny1993
      Interesował się ktoś tematem dronów w rolnictwie?
    • Przez Berrol
      Jaka dokładność prowadzenia rownoleglego do siewu buraka ? Wystarcza darmowy sygnał czy trzeba wykupic abonament synału rtk?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.