Polecane posty

marek1977    84

Co do firmy nic złego nie mogę powiedzieć,mam od nich kolczatkę i agregat uprawowy,ale jeśli chcesz od nich coś kupić to jedź bezpośrednio do Łęczycy,kupisz taniej!.Agregatu ścierniskowego nie znam.

xmen    20

solidny sprzęt, zaletą agregatu uprawowego jest ułożyskowanie tylnych wałków strunowych w innych firmach z reguły są tylko tulejki...

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja również polecam mam od nich agregat uprawowy 2,8 m ;) Bardzo solidny sprzęt

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

daras77    1

Ma ktoś z was grubera z agro-faktory?Zamiaruje właśnie kupić 2,2 na sprężynie,wyglądają na dość solidne ale chciałbym usłyszeć waszą opinie jak to wygląda w praktyce

FendtCedry    0

Posiadam talerzówkę tej firmy przy Fendt- dzie 307 ci (92km) talerzówka 2,8m dobrze pracuje, choć mogłem kupić większą, bez problemu Fendzio by ciągał. Kupiłem ją przed żniwami. Stalerzowałem ok. 15 ha. Jakość talerzowanie bdb. Choc z początku talerzowałem na docisku i robiły się bruzdy. (choć w c360 to nie problem bo nie ma docisku;d) . Nie obyło się bez awarii nie wiem czemu ale 3 talerze (każdy na innym wałku-pierwszy) pękły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darren
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem brony talerzowej i liczę na pomoc jeśli chodzi o wybór. Ciągnik 75km, 4x4. Gleby - 3 i 4 klasa. 17ha. A może jednak agregat ścierniskowy? Choć wraz z rosnącymi cenami paliwa i jego większego zapotrzebowania przy tych maszynach bardziej skłaniałbym się jednak ku bronie talerzowej, ale chętnie posłucham waszych opinii. Co polecacie?
    • Przez Krzysiekfigix
      witam zastanawiam się nad kupnem agregatu ścierniskowego brony talerzowej lub agregatu talerzowego co lepiej wybrać dodam że będzie pracowała któraś z tych maszyn z deutz fahr K610 maszyna ma głównie służyć do uprawy pożniwnej na glebach od 4 do 5 klasy
      proszę o pomoc
    • Przez edward93
      Witajcie, stoję przed zakupem agregatu do uprawy i chciałem kupić podczepiony na ramionach lecz przedstawiciel odradził i powiedział ze najlepiej na dolnym dyszlu lub na kuli. Gdyż na ramionach ciągniki maja mniejszą moc. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem żeby ktoś mi takie coś powiedział ktoś może coś więcej wie? 
    • Przez adasiorek
      mam do was pytania czy slyszeliscie o takich sprzeatch do c360
      niejestem przekonay zbytnio do talerzowek i szukam innych rozwiazan do upary sciernisk
      podorywka odpada i randapowanie
    • Przez tiger2911
      Mam pytanie jaki wybrać wał do agregatu talerzowego, do ciągnika 75km. Zastanawiam się nad daszkowym lub ceownikowym. Proszę o radę. Agregat wykorzystuje do uprawy po żniwnej, rzepaku i kukurydzy. Proszę o pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj