Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek1977    31

Co do firmy nic złego nie mogę powiedzieć,mam od nich kolczatkę i agregat uprawowy,ale jeśli chcesz od nich coś kupić to jedź bezpośrednio do Łęczycy,kupisz taniej!.Agregatu ścierniskowego nie znam.

xmen    2

solidny sprzęt, zaletą agregatu uprawowego jest ułożyskowanie tylnych wałków strunowych w innych firmach z reguły są tylko tulejki...

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja również polecam mam od nich agregat uprawowy 2,8 m ;) Bardzo solidny sprzęt

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

daras77    1

Ma ktoś z was grubera z agro-faktory?Zamiaruje właśnie kupić 2,2 na sprężynie,wyglądają na dość solidne ale chciałbym usłyszeć waszą opinie jak to wygląda w praktyce

FendtCedry    0

Posiadam talerzówkę tej firmy przy Fendt- dzie 307 ci (92km) talerzówka 2,8m dobrze pracuje, choć mogłem kupić większą, bez problemu Fendzio by ciągał. Kupiłem ją przed żniwami. Stalerzowałem ok. 15 ha. Jakość talerzowanie bdb. Choc z początku talerzowałem na docisku i robiły się bruzdy. (choć w c360 to nie problem bo nie ma docisku;d) . Nie obyło się bez awarii nie wiem czemu ale 3 talerze (każdy na innym wałku-pierwszy) pękły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 22krystianek22
      Zamierzam kupić agregat ścierniskowy firmy Euro Masz 3 metrowy na zabezpieczeniu ślimakowym z wałem rurowym, talerze także na zabezpieczeniu ślimakowym. Co sądzicie o tej firmie i wykonaniu tych gruberów ? Profil oczywiście 100x100. Będzie obrabiał około 20ha rocznie, doradźcie czy warto inwestować w taki sprzęt czy szukać czegoś innego. Z Góry dzięki za pomoc:)
    • Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez RafaSadowski
      Chciałbym  kupić siewnik do poplonów na kultywator unia kos 3.0m i nie wiem jakiej firmy kupić 
      Chce żeby służył mi lata ale żeby nie był za drogi
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.