Skocz do zawartości
kalipso156

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kalipso156    1

poszukuje ciągnika chcę przeznaczyć na niego 60-65tys najlepiej gdyby był powyrzej 2004roku z góry dziękuje za pomoc i zainteresowanie

Jest już takich tematów parę. I gdy pytamy się o radę to podajemy więcej infi. Na przykład: moc, na ilu ha będzie pracował, jaka ziemia, z jakimi maszynami itp.

Wiadomość z agroFakt.pl

kalipso156    1

najchetniej zetor bo słyszalem że są najmniej awaryjne i tanie w naprawie myślę o czymś w przedziale 75-90km

ursus4514PRO te modele są ciut za stare poszukuje czegoś od 2004 bo inaczej kredyt mi nie przejdzie maks dostanę 75tys więc to juz ostateczna granica cenowa

a może pronar 82 co myślicie o nim

ChiquitaB    48

Koledzy chce zakupić ciągnik do 70tys. używany i mój wybór waha się pomiędzy MF oraz JD. Mam nadzieję, że pomożecie mi uporać się z tym i pokazać zalety i wady obu marek oraz dokładnych modeli. Rozważę każdą propozycję podaną przez was:) chce aby wybór jaki dokonam był jak najbardziej trafny. Co do mocy to od 95 do 110 koni 4cylindry taki mnie interesuje:)

Czekam na odpowiedzi:) Z góry dziękuje za pomoc:)

Lukaszjarm    4

ja proponuje zetora 9540 ma 95km wiem ze to nie mf ani jd ale sa to najbardziej udanie ciagniki zetora . swietne . bezawaryjne . no i czesci sa do niego bardzo tanie no i latwiej dostepne niz do mf czy jd . rozwaz moja propozycje a za ta kase bedzie dosyc mlody traktor chyba ze chcesz cos mocniejszego to zetor 10540 ma poprostu interculer dolozony . maja 4 cylindroewe silniki . a kabiny sa bardzo dobrze wyciszone

mickas092    320

@Łukasz części do zachodnich dostaniesz spokojnie w każdym wiekszym sklepie. To nie sa lata 80 XX wieku gdzie było krucho z tym. A w MF czy JD komfort duzo większy.

Pablorolnik    1

Ja bym ci proponował ursusa 1014 95 km ponieważ są to ciągniki mało awaryjne, łatwy dostęp do części, tanie części, mało pali jak na to moc.

Lukaszjarm    4

mickas095 dostepnosc moze jest ale do zetora napewno wszystko bedzie tansze . widze po katalogach . no i znajomy kupil sobie mf i powiedzial ze ciagnik fajny ale czesci sa bardzo drogie

piotr5a4    3

Ja bym zaproponował JD 6400. Szwagier ma już około dwóch lat i bardzo sobie chwali. on mam chyba 101 koni.

vegeta23    1

Jeśli chciałbyś coś z MF to ja bym proponował coś z serii 61XX. Chyba 6140 ma 95KM. Sam byłem poważnie nastawiony na ten ciągnik, bardzo mi się podobał, miał taki "fif i był zdatny" jak to mój tata mówi ;] Za wiele o nich nie wiem, ale jeśli MF to pod względem technicznym na pewno solidne ciągniki.

vegeta23    1

No fajny fajny ten MF, rozejrzyj się jeszcze po jakiś stronkach/ogłoszeniach i może znajdziesz jakiś egzemplarz z obciążnikami na przodzie, choć to pewnie bardzo trudne zadanie ;]

jankris    10

Powiem tak.

Od polskiego handlarza to jest duże ryzyko coś kupować.

Z tych dwóch zdecydowanie wybrałbym JD 6400

1. Lepsza marka.

2. Solidna i trwała konstrukcja.

3. Egzemplarz zadbany i dobrze utrzymany, istnieje prawdopodobieństwo że i regularnie serwisowany.

4. O wiele bogatsze wyposażenie i lepsza funkcjonalność.

Petekw    3

A ja polecam to co kolega @Łukaszjarm :) Za te pieniądze to wziąłbym zetora 9540, ewentualnie 10540. nie bedziesz żałował słowo! Ciągnik z niższej połki ale częśći to grosze w porównaniu z Mf cz JD. Polecam naprawde. Sam użytkuje 8540 i jestem bardzo zadowolony.

jankris    10

To przypomina powiedzenie, że jeden lubi ogórki a inny ogrodnika córki.

To tak jak gdyby kolega szukał dziewczyny zgrabnej i ładnej , wy mu cały czas podstawiacie grubą silną Kaśkę dlatego, że mniej kosztuje bo się wogóle nie maluje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się