Skocz do zawartości
kalipso156

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    483

Panowie od ursusów czy zetorów nie czytaliscie nad jakimi markami człowiek się zastanawia.

Dlaczego JD jest lepsza marką od MF.

Moze cos takiego

http://www.allegro.pl/item953037412_massey_ferguson_4270.html

http://www.allegro.pl/item950790922_ciagnik_massey_ferguson_4270_ladny_klimatyzacja.html

Jest mechaniczny jak zetor czy ursus a zarazem komfortowy i ekonomiczniejszy od tych marek

ChiquitaB    48

Panowie wiadomo ja chce ciagnik aby byl wygodny w użytkowaniu i praca z nim była przyjemna. czas ciapka i wykończenia minął. wygoda się liczy

danielhaker    802

Ja bym zaproponował JD 6400. Szwagier ma już około dwóch lat i bardzo sobie chwali. on mam chyba 101 koni.

a wiesz ile kosztuje do niego akumulator? bo zwykly polski z taka sama moca nie pasuje. oryginalny niemiecki kosztuje kilka razy wiecej niz polski. Wiem bo wujek go ma i padł mu akumulator. dobry to ciagnik ale czesci drogie

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    48

tez nie rozumiem. a tak poza tym proszę o wypowiedzi na temat i bez ofert innych ciągników poza jd i mf tamtych nie chce

ariss    2

ja nie rozumiem co Wy widzicie w tych jd milion wajch MF jest bardziej przejrzysty w obsłudze rewers i półbiegi przy kierownicy podstawowych 1 wajcha 2 lub 3 do hydrauliki wajcha od gazu ręcznego i pokrętła od EHR i tyle

ariss    2

spoko to ma być koniecznie 4T czy może być wolnossąca 6 czy wolisz trochę starszy z turem czy nowszy czy ma mieć tuz

daras77    1

Powiem tak,od trzech lat użytkuje mf-a.Fakt,to juz trochę leciwa maszyna bo z 1994 model 3065 skrzynia 16x16 i odpukać,żadnej awarii.Wzeszłym tygodniu kumpel kupił zetora 7341 2003r wywalił na niego 72,5 tys.Może jest wart te pieniądze ale na swojego bym się nie zamienił,podobne moce,ale mimo że mój starszy,komfort iprzyjemność obsługi,nie ma porównania[rewers,półbieg,ehr].Nie polecajcie chłopakowi technologii z przed pół wieku,podarujmy sobie odrobine luksusu :(

ChiquitaB    48

jak spalanie bedzie porownywalne to i 6 moze byc. tur nie musi byc ale tuz by mogl byc tak od 95 roku bym chcial:) a i jeszcze aby miał oświetlenie dobre!

ariss    2

to szukaj 6160, 6170 lub z serii 6260 6270 4T spalają więcej przy tej samej robocie albo wolisz bardziej wersje okrojona w elektrykę to bierz 42xx

ChiquitaB    48
hubertuss    483

jeśli koniecznie z tych zastanowił bym sie nad tym 6245 chociaz opony juz trochę słabe. Pozatym zbuczyn jest koło siedlec jak bys nie wiedział bedziesz mial troche daleko.

hubertuss    483

300 to jeszcze nie tak dużo może gosc jakis transport załatwi pozatym widac że ma sporo ciągników więc jeśli nie ten to inny a tak wogóle w zbuczynie jest dużo handlarzy więc wybór jakis masz. Tak na zdjeciu cięzko doradzic więc ogladasz i decydujesz sam.

danielhaker    802

Czemu niby nie pasuje skoro moc taka sama??

Wymiarami nie pasował i zalozyl polski a le chyba z duzo mniejszą mocą żeby się zmieścił (95Ah o ile dobrze pamiętam)

Zbuczyn jest 12km ode mnie. te facet ma sprzętu jak lodu.

piotr5a4    3

Kolego zobacz na allegro miejscowość Dziewule. Tam chłopaki też ładne sprzęty mają. Osobiście sam od nich brałem i jestem zadowolony. Nie zauważyłem już tam patrzyłeś. ale polecam ci tą firmę. Chłopaki są w porządku.

Za 70 tyś spokojnie znajdziesz zadbany egzemplarz MF-a z serii 6100. W okolicach Zbuczyna jest dużo składów, ceny mają różne warto dłużej poszukać bo wybór jest duży. Często powtarzam i mówię jeszcze raz przy używce ja do końca bym się nie kierował marką tylko stanem bo bezawaryjnych używanych marek nie ma. Co do częsci do Masseya jest dużo zamienników.

ariss    2

po 1 kolego sawik1818 nie udzielaj się jak się nie znasz

po 2 to zadzwoń do tego MFpowiedz że płacisz gotówką 70 i go bierzesz lub dotego MFludzie jak widzą kasę to od razu sprzedają może nawet niżej stargujesz tylko wiesz od razu wydasz z 2 tys na wymianę olejów i filtrów bo jak sprzedawca mówił że wymienił to czasem wcale nie musi tego oznaczać

danielhaker    802

W samym Zbuczynie jest chyba 7 o ile o którymś nie zapomniałem, w dziewulach chyba 2, w Modrzewiu 3, w Wąsach jeden, w borkach kosach jeden... i jeszcze napewno o kilku zapomniałem. więc w okolicach zbuczyna jest niezła konkurencja.

ChiquitaB    48

to ładna okolica na pewno coś by się wybrało:) zapomniałem dodać aby ciągnik miał górny zaczep transportowy bo bez niego to by ciężko było a podobno drogi jest taki zaczep

hubertuss    483

Panowie nikt 7 czy 8 tys z ceny nie zejdzie oni nie prowadzą działalnosci charytatywnej tylko musza na tym zarobic. Te dwa ostatnie mf nie mają zaczepów to nastepny wydatek plus jakis przegląd wymiana olejów filtrów przynajmniej w silniku i powietrza. Co do oleju w skrzyni mozna by go obejzec jeszcze może roku pojeździ a od filtra jest kontrolka. Opony nienajlepze sa we wszytskich ale przeciez nikt nowych nie założy.Moja rada szukaj maksymalnie wycienionego 70 , 71 to co utargujesz będziesz miał na transport wymiany olejów.

ChiquitaB    48

no tak dokładnie a wiecie może ile taki zaczep transportowy może kosztować?? znajomy bez namysłu kupił ciągnik tzn przyszła mu myśl i na drugi dzień pojechał i kupił bez szukania jD6400 za 67tys z 96roku ale bez zaczepu i podobno za zaczep wołają 9-10tys to prawda?

Zdziwiłbyś się jak mogą zejść z ceny jak szukaliśmy ciągnika pojechaliśmy oglądać pod Lublin MF-a z 96 roku 80 km z klima nawet spoko cena wyjściowa była 65 ty, jak powiedzieliśmy że mamy lepszego z tych lat i jedziemy po niego to powiedział tak oddaje za 55 tyś + gwarancja 1 rok na silnik, zawsze dużo cenią ale jak się rozsądnie pogada oni wiedzą jakie ceny ma konkurencja :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się