semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

dawidg2    31

Przebieg orginał, głośno klekoce więc wałki rozrządu i cała ich hydraulika ale to nie temat o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tomasek trzeba braki nadrabiać. :) Poważnie to nie jest to moja opinia, ale mechaników. :D

 

Wielowahacz przenosi duże obciążenia i dobrze się prowadzi, ale niestety jest kopalnią luzów. ;) Strach się bać co będzie z nowymi autami, po przebiegu ponad 200k km, które mają przednie i tylne zawieszenie wielowahaczowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

Przebieg orginał, głośno klekoce więc wałki rozrządu i cała ich hydraulika ale to nie temat o tym.

 

jesli przebieg to orginal to nie watpie w to ze walki padlywink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

W serwisie powiedzieli przy zmianie oleju że powoli się kończą wałki rozrządu tata chciał naprawiać to naprawa 12 tys zł bodajże w serwisie. Dobra koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Tomasek jeżeli ma 2,5 150 kobyłek to jest normalna rzecz w tej budzie że wycierają się wałki wytrzymują chyba ok 180 tyś. km więc nie ma co się dziwić. Dopiero te wałki poprawili w 2002 roku i niby te 2,5 jest już bez tych wycierających się wałków. Łukasz ta Vectra to demonem prędkości nie jest ale ja faktycznie jest w takim stanie jak opisujesz to czemu się nie zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

nowe popychacze i walki to koszt w aso okolo 7 tys zł do silnika 2,5tdi v6, ten silnik jest wytrzymaly ale głupoty ludzkiej nie wytrzymujewink.gif a walki wytrzymuja 2 razy tyle co ty damjan15 podaleswink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znajomy zmieścił się w 6 tyś. zł., jemu pękł wałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No właśnie jest ten 150 konny. Ja tam nie wiem co dokładnie jest do roboty, wiem tylko ze te wałki. Tata jeździł i wytrzymał do 300 tys. Pompe paliwową już też regenerował bo siadła, jak chcecie to jest na sprzedaż to audi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja w styczniu zmieniłem Bravo na Vectre B HB teraz śmigam czymś takim http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/92183 ekonomiczne jak diabli 17zł 100km mnie wychodzi na LPG silnik fakt mały ale mi spokojnie wystarcza :D 150km/h idzie :) Co do zawieszenia przód i tył jest orygianlne potwierdzone u znajomego mechanika... z resztą kupiłem ją od sasiada który brał ją nową z salonu ;) dałem za nią 5900zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

no panowie kupiłem auto, nie jest to nic z grupy VAG :)

kupiłem nissana primere 1,6 benzyna 1999rok klima, abs, nawigacja wystarczy :) w tej samej cenie mogłem kupic audi a4 1,8 125km 95 rok bez klimy, nawigacji i z wybitym zawieszeniem i przekreconym licznikiem, do tego obity jak gruszka, mysle ze zle nie zrobilem.

Mam aby jedno pytanko, co trzeba wymienic jesli chodzi mi tylko 4 stpien dmuchawy? inne nie chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Dobry wybór :) '99 to już po liftingu?

 

Masz przepalone rezystorki zasilania wentylatora i tylko 4 chodzi bo jest bezpośrednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

klima to podstawa ja sie przymierzam do kupna jakiegos auta i klima to warunek konieczny


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

tylko ze klimy trzeba uzywac z głowa a po za tym to w wiekszosci 10 letnich samochodów klima jest nie sprawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

17 lat i działa w moim-tak że niekoniecznie-no chyba że auto ma lekko powyżej 10 lat,130 tys przebiegu i jeździła nim w Niemczech wdowa po dziadku-emerycie  :)-wtedy niesprawna klima to reguła-bo po co babci takie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tylko ze klimy trzeba uzywac z głowa a po za tym to w wiekszosci 10 letnich samochodów klima jest nie sprawna...

 

 

Z głową to według Ciebie znaczy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Dobry wybór :D '99 to już po liftingu?

 

Masz przepalone rezystorki zasilania wentylatora i tylko 4 chodzi bo jest bezpośrednio ;)

nie wiesz jak to wymienic?

zobaczymy jak bedzie dalej ale mysle ze nie strace i nie zawiode sie na tym aucie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Kolego poszukaj na forum nissana. ale podejrzewam że trzeba się do silniczka dogrzebać bo przy nim często są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Rezystor znajdziesz na tunelu nadmuchu w okolicach wentylatora (pod schowkiem), przykręcony dwiema śrubkami z wpiętą kostką. W tunel wpuszczona jest płytka ze ścieżkami oporowymi, jeśli są przepalone to kupujesz sprawną używkę albo niesiesz do elektryka (chyba że sam to kumasz) i próbujesz to reanimować - są sposoby, ew. tworzysz własny zamiennik, szczegółów poszukaj na jakimś sensownym forum Nissana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

bez przesady az na takie cos osobiscie mnie nie stac :) doszedłem do wnoisku ze jak mam kupowac lipne pokrowce to rezygnuje i bedzie jak jest.

@mirasek wracajac do tematu japonczyki vs niemieckie to o swoim nissanie złego słowa nie moge narazie powiedzieć, siedem tysiecy kilosów zrobiłem i nic nie nawaliło, a nie raz sie jezdzilo po wiecej niz 5 osob a i noga ciezka u mnie :lol: tylko ze buda ciezka 1315 kg ale da sie przezyc silnik zaczyna gadac od 4 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj