semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

Gość tomasek   
Gość tomasek

kris osobiscie nie lubie a4b5 i ja wybrałbym passata b5 jesli juz sie tak przy vagu upierasztongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A jakie inne auto jest dobre?? A jeśli passat to limuzyna ;[ Tylko czy znajdę coś w tej cenie ;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A kolego, jeśli chodzi o elementy na które mam zwrócić szczególna uwagę przy zakupie to jakie ???


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

brzozak tam sa takie koleiny ze ja b4 nie moge czasami z nich wyrwac, a w nie ktorych miejscach to a6 drapie po asfalcie, w jednym miejscu jest "hopka" to jak powyzej 120 wjezdzasz w nia to wyjezdzasz bez misy wiele nowych samochodów tam mise albo oslony zostawiło

kris popatrz za seatem, skoda one vw nie odbiegaja bardzo a ceny sa w miare normalne no i za volvotongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

ja zawsze patrzę na szyby czy są oryginał potem czujnik lakieru i czy ma naklejki ( mówimy o passacie) potem silnik jak to wygląda i już. Tobie radzę się jeszcze przejechać to też dużo daje ja niestety tam gdzie kupuje to nie zawsze mam okazję zrobić rundkę ale tam nie oszukują aż tak jak u nas.Po zakupie wymiana płynów oleju i rozrządu na wszelki wypadek ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Ok ;[ ale z tym czujnikiem lakieru to ciężko będzie ;[ A ty za ile łącznie byś targnął takiego passata :)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

pisałem wcześniej że sprzedałem takiego 99r czarny sedan bez klimy max opcja za 15300 po opłatach autko było ORYGINAŁ absolutnie bezwypadkowy aż w szoku byłem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Ale czekaj .. Teraz na serio. Jak bym chciał kupić paska tak za 1.5 miesiąca . To można się kierować do Ciebie jak nic ciekawego nie znajdę;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

ja nigdy nie obiecuję jak pojadę i coś fajnego przywiozę to dam znać na forum najprawdopodobniej jadę w przyszłym tygodniu w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Spoko .. Ja mam czas. Na szybkiego nie mam zamiaru nic kupować ;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

to jest b dobre podejście nic na siłę to nie jest zakup bułek jak co to napisz na pw to prześlę link z tym passatem co sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

ja osobiście bym zaproponował VW passata najlepiej 1.9 TDI bardzo oszczędne samo mało pali żadko się psuje i nie ma problemów z wymianą i dokupieniem części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Tez tak myślę :P A panowie czy np takie volvo s40 za 14 tys z roku 97/98 może mieć dużo części do wymiany . Z przebiegiem np 240tys. Bo np w VW passacie to wiadomo ze jak nie było wymieniane zawieszenie to trzeba zrobić. Bo to zmora tych aut. A volvo??


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja proponowałbym Ci Opla Astre II 1.4 90KM. Super samochodzik, oszczędny, w miarę szybko reaguje na naciśnięcie pedały gazu, moim zdaniem niezłe osiąg jak na taki silnik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Kolego. Diesel . I NIGDY opla :P latem na pikniku wole słuchać coś innego niż dźwięk jedzącej go rdzy xD


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Jeżeli szukasz naprawdę porządnego auta to ja Ci proponuje pierwszą C-klasę. Mam C180 z sekwencją i jestem bardzo zadowolony. Zawieszenie bardzo wygodne, trwałe i co ważne nie aluminium. Nie jest to jakaś torpeda czy jakieś zachwycające auto, ale mój jest bordo metalik na feldze 17 i całkiem nieźle wygląda. Nie chcę się nikomu ładować w tryby ale paski są przereklamowane. Mercedes robi najlepsze silniki diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

@rafftii mercedes robił kiedys najlepsze silniki dieslatongue.gif po za tym pierwsza c-klasa lubi rdzewiec,

 

jesli chodzi o pierwsza generacje volvo s40 to te z lat 96-98 nie maja super trwałego zawieszniazalezy jak, kto i gdzie jezdzi bo nawet wielowachaczowe w passacie z przodu moze 100tys km wytrzymac, i podobnie jest z volvo ale cena zawiesznia z przodu w s40 jest mniejsza jak do passka czy a4, najlepiej rozgladaj sie za volvem z 99roku gdyz w tym roku przeszło mały face lifting, i nie ma reguly czy to passat czy s40 bo jak sie nie poznasz na czyms to tu i tu mozesz po tygodniu wymieniac silnikwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Kolego. Diesel . I NIGDY opla :D latem na pikniku wole słuchać coś innego niż dźwięk jedzącej go rdzy xD

Tak się składa że moja starsza rozbiła w grudniu taka astrę z 2000r. W zwiazku z uszkodzeniami żeby wyjąć silnik trzeba było go trochę pociąć i musze cię zasmucić ale przy rozbieraniu nie zauważyłem rdzy na jego elementach. Jeszcze sporo samochodu nie zostało zdemontowane dlatego zapraszam cię do siebie. Możesz w dowolny sposób rozebrać ten samochód i życze powodzenia w poszukiwaniu śladów korozji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

Tez tak myślę :D A panowie czy np takie volvo s40 za 14 tys z roku 97/98 może mieć dużo części do wymiany . Z przebiegiem np 240tys. Bo np w VW passacie to wiadomo ze jak nie było wymieniane zawieszenie to trzeba zrobić. Bo to zmora tych aut. A volvo??

Volvo do 99 roku z silnikiem diesla to jedna wielka PORAŻKA dopiero od 99 roku diesel 95KM w volvo to super silnik i radze takiego szukać jak już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

@ rafik256 Zaszła pomyłka :D Ty mi napisałeś o oplu Astrze 2 A ja miałem na myśli 1 . Tą co to tak tylne nadkola gniły . Sorki :D


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Parę dni temu kupiłem Forda Focusa 1,8 TDCI 2004 rok lipiec wersja gold klimatronik elektryka 115 tyś od kolegi.Rok stał nieużywany,bo se kupił nowego i tego postawił pod płotem.dałem 15 tyś .Niestety to jest TDCI trzeba będzie uważać na paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja też miałem na myśli 2 nawet napisałem Astra II. Co jak co ale rdzy także jeszcze nie widziałem a posiada taką mój wuj i mamuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj