semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

Gość tomasek   
Gość tomasek

bogdan ale te 300km to jest jak najbardziej realne przynajmniej dla mnie

;) a zawias to tam pewnie z 8 juz siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

dokładnie 328km wliczając soboty i święta, jako samochód przedstawiciela handlowego, możliwe, dlatego też uznaje to za rekord Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no bywaly dnie gdzie mama jezdila do pragi i spowrotem w caigu 24h. Dodam ze mieszkamy na podlasiu, byly tez podroze do kijowa,doniecka itd... to byly czasy jak mama handlolwala nawozami , zbozem i musiala strasznei duzo jezdzic , amortyzatory tez byly wymieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

Kiedys rodzice mieli Vectre B kombi...po 5 latach auto mialo przejechane ciut poand 600,000km. Byla to bodajze benzina 1,8. Jedyna usterka w chwili sprzedazy to elektryczne szyby , ktroe od strony kierwocy nie dzialalo. Auto bylo solidne, w ciagu tych 600,000km nie mialo powaznej awarji,a bylo kilka razy w rowie,na bandzie itd , z awarji bylo chyba raz sprzeglo wymieniane.

kolego daj sobie spokój z tym przebiegiem w oplu. Co do rx-8 każdy licznik idzie kręcić więc nie opowiadaj mi bzdur. Osobiście sprowadzam auta na handel z holandii ale nie będę się tu rozpisywał ;) Co do autka do 14tyś to tak jak kolega myśli.. Golfik IV 1.4 spokojnie wystarczy. Jest to autko godne polecenia nie kupuj tylko TDI bo to są dobre silniki ale przebiegi mają spore więc wiesz... jedno co mogę powiedzieć to tylko w 5 drzwiach (bardziej praktyczny) szybciej idzie później sprzedać. Nie kupuj żadnych opli, fiatów czy innych wynalazków przerabiałem ten temat to wiem co mówię. Możesz pomyśleć też o a3 ale za te pieniążki nic ładnego nie znajdziesz. Polecam ci naprawdę golfika 1.4 sam jadę po niedzieli po takie cudo dla dziadków :)Jeśli chcesz to służę pomocą Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

A powiedzcie coś o volvo V70, pomijając że silnik ma dużą pojemność i wogóle to duży samochód..... Warto czymś takim się interesować? Chodzi mi o 97-00 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

Kolego volvo to legenda ;) v70 dobre autko uważaj na przebieg i na to aby był zarej. w PL tak nawet ok autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Warto,warto-może u mnie będzie takie coś stało-tyle że w wersji "S"-z tego co czytałem bardzo zacne i mało awaryjne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no wlasnie widze jaki z ciebie znawca...w rx8 nie da sie krecic i tyle. zmniejszysz przebieg ale 3 razy zapalicz auto i wraca do poprzedniego stanu, zobacz na aukcjach roznych te auta i zastanow sie czemu ludzie sprzedajacy te auta z przebiegiem ponad 100tys nie cofaja ich? takie auto jak ma przejechane 100,000 jest malo atrakcyjne a ludzie mimo to nie cofaja ich. Wiec moze ty sie zastanow co piszesz. masz tu specjalisto specjalnie dla ciebie wygrzebalem zdjecie ze stanem licznika

http://www.bankfotek.pl/view/504080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@ MarioCCH Fajne silniki posiada to autko szczególnie godny polecenia jest 2,5TDI z Audi, rzędowa piątka. Części nie nalezą do tanich, ale auto nie jest awaryjne. Bagażnik taki że można krowę poubojowa wozić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

no wlasnie widze jaki z ciebie znawca...w rx8 nie da sie krecic i tyle. zmniejszysz przebieg ale 3 razy zapalicz auto i wraca do poprzedniego stanu, zobacz na aukcjach roznych te auta i zastanow sie czemu ludzie sprzedajacy te auta z przebiegiem ponad 100tys nie cofaja ich? takie auto jak ma przejechane 100,000 jest malo atrakcyjne a ludzie mimo to nie cofaja ich. Wiec moze ty sie zastanow co piszesz. masz tu specjalisto specjalnie dla ciebie wygrzebalem zdjecie ze stanem licznika

http://www.bankfotek.pl/view/504080

a zastanawiałeś się dlaczego nie ma więcej jak 200-300tys.??? 100tys nikt nie bedzie kręcił bo to był by kretyn ale ja nie będę się z Tobą sprzeczał ty wiesz swoje ja swoje. Co do audi 2.5 TDI jak pisze bogdan to nie radzę kupować, silniki strasznie awaryjne a ceny szalenie drogie lepiej kupić 1.9 TDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

No właśnie... przestronne to jest. A dlaczego zwracać uwagę aby było zarejestrowane? Przebiegi to one wszystkie mają około 300 tys... To jaki silnik w V70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czlowieku qwa!! pomysl 2 razy zanim cos napsizesz!! po 1 nie znasz sie totalnie na silnikach wankla po 2 wiesz ile trzeba wydac kasy na paliwo zanim przejade 300tys km?? 70zl kosztuje rpzejechanie 100km a 300tys km kosztuje 210,000zl!! wiec Ty nam tu glupot nie opowiadaj bo sam sie zblazniles niedowierzajac w przebieg opla teraz tym co piszesz o przebiegu rx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a zastanawiałeś się dlaczego nie ma więcej jak 200-300tys.??? 100tys nikt nie bedzie kręcił bo to był by kretyn ale ja nie będę się z Tobą sprzeczał ty wiesz swoje ja swoje. Co do audi 2.5 TDI jak pisze bogdan to nie radzę kupować, silniki strasznie awaryjne a ceny szalenie drogie lepiej kupić 1.9 TDI

 

2,5TDI R5 to mało awaryjny silnik, w przeciwieństwie do 2,5 TDI V6 pogromcy wałków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km

 

Pewnie że robią ale ja nie kupuje tam auta na przebieg tylko na cenę ale 3/4 aut ma tę książkę ale ona gdzieś znika przy wjeździe do PL. Więcej nie mówię bo to jest mój chlebek. A co do tego że mówię że zarej. w PL to pamiętajcie o 18% akcyzie liczonej powyżej 2L od ceny w ich smiesznych książeczkach a nie takich jak na fakturze. O auta i handlu nimi można długo rozmawiać. To są moje rady z własnego doświadczenia nie musicie mnie słuchać jak nie chcecie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km

 

 

Taa-a potem pisze się że Polacy to...a sam sobie dokończ-to mnie właśnie w naszym Narodzie wk***ia-takie małe cwaniactwo-ooo zobacz frajer łyknął jak pelikan-żenada-i myśl sobie co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

2,5TDI R5 to mało awaryjny silnik, w przeciwieństwie do 2,5 TDI V6 pogromcy wałków ;)

 

zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taa-a potem pisze się że Polacy to...a sam sobie dokończ-to mnie właśnie w naszym Narodzie wk***ia-takie małe cwaniactwo-ooo zobacz frajer łyknął jak pelikan-żenada-i myśl sobie co chcesz...

 

 

a ty myslisz ze sprzedalbys auto z takim rpzebiegiem? watpie... i msyle tak jak ty, absolutnie jestem przeciwnikiem cofania licznikow i nienawdzie tego jak ktos na gieldzie pokazuje mi auto z np96r i mowi ze ma oryginalnie przejechane 120tys :/ boli mnie i irytuje to ze ten facet mysli ze ja uwierze w ten przebeig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

czlowieku qwa!! pomysl 2 razy zanim cos napsizesz!! po 1 nie znasz sie totalnie na silnikach wankla po 2 wiesz ile trzeba wydac kasy na paliwo zanim przejade 300tys km?? 70zl kosztuje rpzejechanie 100km a 300tys km kosztuje 210,000zl!! wiec Ty nam tu glupot nie opowiadaj bo sam sie zblazniles niedowierzajac w przebieg opla teraz tym co piszesz o przebiegu rx

chwalisz się czy żalisz tymi cenami??? Pewnie że nie mam pojęcia o tych silnikach i nie twierdze że każda rx-8 musi mieć 200-300 tysi. Tym bardziej sportowe auto gdzie nie jeździ nim pan kowalski do pracy. Przestań się tak unosić bo zjesz monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chwalisz się czy żalisz tymi cenami??? Pewnie że nie mam pojęcia o tych silnikach i nie twierdze że każda rx-8 musi mieć 200-300 tysi. Tym bardziej sportowe auto gdzie nie jeździ nim pan kowalski do pracy. Przestań się tak unosić bo zjesz monitor ;)

no trche mnie ponioslo sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

a ty myslisz ze sprzedalbys auto z takim rpzebiegiem? watpie... i msyle tak jak ty, absolutnie jestem przeciwnikiem cofania licznikow i nienawdzie tego jak ktos na gieldzie pokazuje mi auto z np96r i mowi ze ma oryginalnie przejechane 120tys :/ boli mnie i irytuje to ze ten facet mysli ze ja uwierze w ten przebeig

 

Trudno-nie sprzedałbym.

PS.Kupiłem w 2005 auto z 1993 z ORYGINALNYM przebiegiem 78 tys (oczywiście nie na giełdzie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jesteś przeciwnikiem, a sam to uskuteczniasz... laugh.gif W naszym kraju utarło się, że jeżeli coś ma duży przebieg to jest do niczego. Skoro klienci oczekują aut z małym przebiegiem, to handlarze wychodzą im na przeciw oferując taki samochód z małym przebiegiem i ceną adekwatną do tegoż parametru. Dlatego, też nie jestem fanem używanych aut, po drugie wolę auto z Polski, które mogę sprawdzić z bazą w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pozazdroscic tylko...musial ktos im malo jezdzic,takie auta w dzisiejszych czasach to naprawde zadkosc

 

@bobek.. napisalem ze to ojciec, nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

tak właśnie zauważyłem ;) spoko ja nie chce się tu wymądrzać przeżyłem troche już z autami ale z rx-8 to niestety nic prócz małej przejażdżki za kierownicą ale ang. ;) co do v70 wygląda zachęcająco tylko sprawdz z mechanikiem automata i nic tylko się cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj