semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    241

w przeciwienstwie do rx8 gdzie poj jest mala i spalanie nie duze

w wanklach wlasnie spalanie jest duze, wynika to z niekorzystnego ksztaltu komory spalania i nic w tej materii raczej nie da sie zrobic B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

tylko ze on sie w 11l zmiesci a takie 4 czy 5 litry to nie bardzo ponizej 15 zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no dobra ale ma mniejsza moc i mniejsza mase. wankiel w zuzyciu paliwa nie ma szans z konwencjonalnym benzynowym silnikiem (oczywiscie porownywalnych parametrow).

 

rx-7 juz tak wcale mniej od 5 litrowego bmw nie palila B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

kiedys gdzies czytalem to ze sie w 12L mieści, to jak tak to ja wole bmw 850 niz ta japonska zabaweczke B) brzozak a ty masz jeszcze jakies auto oprócz golfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mam B)

niedlugo mam nadzieje, ze kupie nastepne B) czeka na mnie, ale zdradze dopiero jak uda mi sie je zakupic B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a mozesz sie pochawilic tym co teraz masz? bo z tego co gdzies kiedys slyszałem to jakies od podstaw robiles auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mam 3x golf mk2 B) kiedys jednej osobie po pijaku na PW sie chwalilem, a na ogolnym forum to nie, wlasnie ta dwojke robie od podstaw B)

 

a w trojce to nic wielkiego sie nie dzieje, chcialem kiedys swapa robic, ale nie zdecyduje sie na niego.

 

natomiast nastepny nie bedzie juz vw, ale tez z niemiec B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

moze e30 ma byc tym nastepnym? to jesli mozesz to zarzuc zdjecia 2, a lbo chociaz sie pochwal w jakim stylu "wykonany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

rat style, e30 - uwielbiam ten model, ale niestety na razie nie czas na niego. prosze nie zgadywac, bo i tak nie puszcze pary z geby (nie chce zapeszac) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

e30 to jest maszyna sam mam chrapkę na takie cudo B) to albo jakies mesiek albo audi bedzie twoim nastepnym samochodem? B) a zdjecia twojego golfa mozna gdzies na forum znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

gdzies tam byly, ale sa juz nieaktualne. moge ci podeslac na PW, na forum nie ma sensu wstawiac, w koncu nie do tego jest.

 

ps. nie pusjmy wiecej tematu starymi golfami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

polecam Volvo V40 1.9TDi od zakupu zrobilem prawie 100tys km bez ani jednej awari-jedynie esploatacja-oleje,filtry, itd (auto ma juz 220 tys km) auto lepszej klasy, blachy w ocynku...itd, itp choc VW i Audi sa rowniez godne polecenia , a do 14 tys to mozesz kupic jakas B4 VW w TDI w poprawnym stanie- i to chyba bylby najlepszy wybor, dodam ze cena na benzyniaki rosnie a diesle tanieja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Jest mowa o trójce to dorzucę swoją opinie. Jeżdżąc troszkę tym modelem tyle że w kombi. Samochód w wersji m-pakiet seryjnie obniżony i utwardzony do tego 18 calowe alu 225 przód i tył na 245. Ale za to prezentuje się całkiem całkiem dla oka B) Coś a coś, jazda po polskich drogach tragedia. Samochód nie mieści się w naszych koleinach rzuca nim jak by zbieżności nie miał, do tego dochodzą dziurawe drogi co wiąże się z tym przecinanie opon B) Natomiast prowadząc samochodzik po drużkach za odrą rewelacja, po prostu samochodzik sobie płynie B) B) B)

Poza tym samochodzik sprawuje się jak na razie OK

to takie moje wnioski na temat jazdy trójką B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

A może ochłoń choć trochę i nie mierz wszystkich swoją miarą? To tak jakbym sie dziwił czemu inni nie jeżdżą np. Patrolem 4.2 podniesionym 5", bez stabilizatorów, na fedimach 37x12,5... ach ta polska mentalność, ludzie nie mają jaj żeby jechać w trase 500km takim autem, prawda? Już troche rozumiesz czy dalej jesteś zaślepiony?

 

 

no i wlasnie ty sie zaliczasz do tej mentalnosci typowo polskiej...pytaliscie co mam to napisalem,nie chcialem sie chwalic ale jak juz ktos nalegal to pokazalem a Ty czlowieku obracasz kota ogonem.

 

ps rx8 pali przy mojej jezdzie dynamicznej 20l. Gowno prawda ze da sie zejsc do 12l, ja jeden bak jezdilem bardzo oszczednie, w trasie i wyszlo 14l Zimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Sobie miej ten samochód, czy ja gdzieś o nim wspomniałem? Napisałem o koledze który miał Subaru i powodach dla których go sprzedał, a Ty widzisz problem w mojej mentalnosci (tak, polskiej, bo jestem Polakiem). Masz jakieś kompleksy że tak sie czepiasz? A może jeździsz jak wieśniak któremu wystaje słoma z bagażnika i to Cie zabolało? Bo naprawdę nie wiem o co Ci chodzi że tak wypominasz mi tą mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy to takie dziwne, że Polacy chcąc jeździć wygodnie, komfortowo i oszczędnie? Po co kupować auto, które nawet nie wykorzysta połowy swojego potencjału jeżdżąc po mieście. albo na trasie. Tym samym podziwiam ludzi, którzy mają pasję i chcą jeździć nietuzinkowymi autami. Przymykając oko na wady i koszty użytkowania. Ja wolę auto praktyczne, a niech to wymarzone czeka na lepsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sobie miej ten samochód, czy ja gdzieś o nim wspomniałem? Napisałem o koledze który miał Subaru i powodach dla których go sprzedał, a Ty widzisz problem w mojej mentalnosci (tak, polskiej, bo jestem Polakiem). Masz jakieś kompleksy że tak sie czepiasz? A może jeździsz jak wieśniak któremu wystaje słoma z bagażnika i to Cie zabolało? Bo naprawdę nie wiem o co Ci chodzi że tak wypominasz mi tą mentalność...

no moze i nie wspomniales. Kompleksy oczywiscie ze mam,kazdy je chyba ma. Tak jestem z wioski i jestem wiesniakiem, jezzde po mojeje wsi Mazda RX-8 w bagazniku mam 2 bele na dachu 14 snopków siana. tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@Hubert

Ok, ale ciągle nie wyjaśniłeś mi o co Ci chodziło we wcześniejszych wypowiedziach.

 

@Bobek

Lubię auta mniej lub bardziej wyjątkowe (niekoniecznie krzykliwe) i jak najbardziej jestem za pasją czy legendą, niestety rzeczywistość często potrafi zweryfikować najsilniejsze chęci i nawet zagraniczna mentalność tu nie pomoże B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Jeśli auto do 14tyś to tylko i wyłącznie Opel Vectra B Sami taką mamy z 1999r. i śmiga jak ulał wygodna mało pali a te swoje 130KM ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedys rodzice mieli Vectre B kombi...po 5 latach auto mialo przejechane ciut poand 600,000km. Byla to bodajze benzina 1,8. Jedyna usterka w chwili sprzedazy to elektryczne szyby , ktroe od strony kierwocy nie dzialalo. Auto bylo solidne, w ciagu tych 600,000km nie mialo powaznej awarji,a bylo kilka razy w rowie,na bandzie itd , z awarji bylo chyba raz sprzeglo wymieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ponad 300km dziennie w Polsce każdego dnia, chyba rekord naszego kraju ;)

A zawieszenie oryginalne do końca było ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj