semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

VarioSpeed    1

Mazda 626 xedos to ładne autko, silniki mają dobre

 

taaa... tylko jak Ci coś nawali to kupę kasy na części dasz bo to "żółtek" Mój znajomy ma Mazdę 6 nową i nawaliła mu turbina to zapłacił 10tyś zł :) no może być taniej jeśli się zaopatrzymy w podróbki :)

Samochód w takiej cenie to najlepszy VW Golf najlepiej z silnikiem 1.9 TDi albo trochę więcej i passat w tym samym silniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

A ja w takiej cenie szukałbym a4 1,9tdi kombi albo wyrwał w super stanie 406 też w kombi 2,0HDi na VW nawet bym nie spoglądał bo mi się nie podobają te kształty wystarczy popatrzeć jak wygląda golf czy passat kombi a jak a4 czy 406 w kombi. Wiadomo VW "szklarnia" kanciasty a a4 czy 406 już ładnie zrobione zaokrąglone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

A ja w takiej cenie szukałbym a4 1,9tdi kombi albo wyrwał w super stanie 406 też w kombi 2,0HDi na VW nawet bym nie spoglądał bo mi się nie podobają te kształty wystarczy popatrzeć jak wygląda golf czy passat kombi a jak a4 czy 406 w kombi. Wiadomo VW "szklarnia" kanciasty a a4 czy 406 już ładnie zrobione zaokrąglone :)

nie mów mi ze A4 B5 w kombi jest ładniejsze od passata :) prędzej A4 w limuzynie... Audi mi się podobają te modele dopiero od B7 chyba że audi a6 i a8 to może być jeszcze te B5

Golf IV jest ładniejszy od A3 B5, natomiast od 2004 to chyba byłbym za audi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

A ja rozglądam się za jakimś golfikiem IV TDI i nic ładnego trafić nie mogę albo bity albo nie to wyposażenie, albo cena kosmiczna ale spokojnie szukam dalej może w końcu się coś trafi.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

A ja rozglądam się za jakimś golfikiem IV TDI i nic ładnego trafić nie mogę albo bity albo nie to wyposażenie, albo cena kosmiczna ale spokojnie szukam dalej może w końcu się coś trafi.

z silnikiem 1.9? a jakie chcesz wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Rocznik 97-99 5 drzwi srebrny (ten ładny srebrny) z czarnym paskiem na zderzaku, klimatronic, elektryczne szyby może być automat ale nie musi,jasny środek i to by było chyba na tyle.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No nie mów że a4 jest brzydsze od passata. Dla mnie passat to podoba się dopiero ten ostatnio no chociaż trochę nad tym projektem posiedzieli i jakoś go zrobili bez kątów 90 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

No nie mów że a4 jest brzydsze od passata. Dla mnie passat to podoba się dopiero ten ostatnio no chociaż trochę nad tym projektem posiedzieli i jakoś go zrobili bez kątów 90 stopni.

 

Chodzi Ci zapewne o cc. Są gusta i guściki :) A4 jakie niby kształty ma? A4 prawie identyczna jak passat tylko że troszkę mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No a4 jest trochę mniejsze i ma bardziej zaokrąglone linie i nie jest tak kańciaste. A passat jest taki jak ja to mówię kombi to robili jakby ich terminy gonili i bagażnik tak na szybko przykleili. Wystarczy popatrzeć na foto i widać te różnice w liniach. Ale o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówcie co chcecie, ale B5 po liftingu jest chyba najładniejszym Passatem, pod warunkiem, że jest w jedynym słusznym kolorze-czarnym. Niestety dobry egzemplarz z silnikiem 131KM to koszt 3 razy większy niż zakładany w temacie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

W Polsce szukasz czy zachodniaka?

http://allegro.pl/item1068504918_super_vw_golf_iv_1_9_tdi_6_biegow_klimatronic.html#gallery

tego brałbym z miejsca :)

 

Szukam zachodniaka(najlepiej niemca od niemca a nie od turka ze szrotu), co do tego którego podałeś na zdjęciu niby ładny jak każdy trzeba jechać i obejrzeć na żywo, tego dyskwalifikuje jak dla mnie to że jest sprowadzony z włoch z tego co widzę.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

Szukam zachodniaka(najlepiej niemca od niemca a nie od turka ze szrotu), co do tego którego podałeś na zdjęciu niby ładny jak każdy trzeba jechać i obejrzeć na żywo, tego dyskwalifikuje jak dla mnie to że jest sprowadzony z włoch z tego co widzę.

 

Haha rozumiem że od turka nie bo od takiego to tylko brud i smród w samochodzie :) Czemu nie z Włoch? We Włoszech nie sypią tak soli na drogi więc nie będzie go szybko brała rdza :)

A z Niemiec szukasz na mobile.de?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

Włosi nie dbają o auta, brak historii serwisowych.

Nie wiem nie spotkałem się z takim przypadkiem :) aut z brakiem książek serwisowych to i w Niemczech jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Z włoch oglądałem już dwa auta i były to dwie kaszany w środku poniszczony, poobijany silnik chodził jako tako nawet ale nie kupiłem bo mam czym jeżdzić, najpierw kupię nowe auto a potem sprzedam stare żeby się zabardzo nie napalać przy kupnie.Co do aut z włoch to z tego co się orientowałem to często gęsto mają przegrzane silniki,i ogólnie jest tam takie podejście do auta jak pisze kolega wyżej auta szukam na mobile.de autscucie i na polskich stronach otomoto i allegro.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

taaa... tylko jak Ci coś nawali to kupę kasy na części dasz bo to "żółtek" Mój znajomy ma Mazdę 6 nową i nawaliła mu turbina to zapłacił 10tyś zł :) no może być taniej jeśli się zaopatrzymy w podróbki :)

Samochód w takiej cenie to najlepszy VW Golf najlepiej z silnikiem 1.9 TDi albo trochę więcej i passat w tym samym silniku :)

Ciekawe rzeczy piszesz, miałeś Xedosa czy z góry zakładasz bo w auto świecie tak pisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

We włoszech jest większość bez książek. Wiem tyle co wyczytałem na forum audi a4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

Ciekawe rzeczy piszesz, miałeś Xedosa czy z góry zakładasz bo w auto świecie tak pisali?

Nie miałem i nie chce mieć ale japońskie części są drogie... Czytaj uważnie napisałem "jak coś nawali" nie twierdzę że od razu musi się coś psuć :)

We włoszech jest większość bez książek. Wiem tyle co wyczytałem na forum audi a4.

Jest tak samo jak i w Niemczech trzeba szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

kolega ma warsztat i sprowadza auta :) Sprowadza tylko z Niemiec z ogłoszeń, nigdy od brudasa :) Próbował z Francji, Włoch i Belgii, ale tam dużo trudniej o zadbane auto. Co do części to nie ma różnicy cenowej pomiędzy autami tych samych segmentów z tego wieku, tzn. części do BMW 5, Audi A6, czy odpowiedników japońskich będą takie same, polecam katalogi Inercars, czy foty i sobie porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

kolega ma warsztat i sprowadza auta :) Sprowadza tylko z Niemiec z ogłoszeń, nigdy od brudasa :) Próbował z Francji, Włoch i Belgii, ale tam dużo trudniej o zadbane auto. Co do części to nie ma różnicy cenowej pomiędzy autami tych samych segmentów z tego wieku, tzn. części do BMW 5, Audi A6, czy odpowiedników japońskich będą takie same, polecam katalogi Inercars, czy foty i sobie porównać :)

Mój wujek sprzedaje części do tirów i z intercarsu można załatwić części ale to nie będą oryginalne np. do tej mazdy 6 turbina tam kosztowała 2 tyś ale koleś idzie tylko na oryginalne części nawet pióra do wycieraczek oryginalne zamawia :)

Na temat sprowadzania też coś wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie miałem i nie chce mieć ale japońskie części są drogie... Czytaj uważnie napisałem "jak coś nawali" nie twierdzę że od razu musi się coś psuć :)

Czytam uważnie, chodzi mi o stwierdzenie że japońskie części są drogie. Gdzie tak słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

Czytam uważnie, chodzi mi o stwierdzenie że japońskie części są drogie. Gdzie tak słyszałeś?

Pisałem już że oryginalna turbina do mazdy 6 kosztuje 10tys prawie :) inna pasująca z intercarsu kosztuje 2tys ale to nie jest oryginał Mazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj