semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

Kris017    2

Wiadomo jak jest . Znajomy kupując auto w salonie kilka lat do tyłu widział jak nówka toyota zjeżdżając z rampy po prostu spadła. I co postukali i już niby promocja taniej poszła. Ale powracając do tematu kupna autka, to nie ukrywam ze moim marzeniem jest audi a6 c5 ;[ heh ... 2.5 TDI. Ten kto słyszałem pomruk tego silnika wie o czym mówię ;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

chcesz to ci swoja opchne wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ta ten z psującymi się pompami wtryskowymi, wałkami rozrządu itd.

 

A mi tylko A4B7 3,0TDI ale ten po poprawce już 224 bodajrze koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A takie pytanie .. Skąd u was taka opinia na temat psujących sie silników u adudi a6 2.5 TDI ??? Znam kilku użytkowników tych aut i nic. Jeden ma allroada . Tam tylko często poduszki od zawieszenia strzelają. Nic po za Ty.

PS.

@tomasek jak chcesz 14 to biorę ;P


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

no ci co nie mieli 2,5tdiv6 to najwiecej sie na ich temat wypowiadaja,dry.gif

no kris doluz jeszcze z 5tysi i jest twojawink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

2.5 tdi w audi to delikatny temat. musi to być naprawdę pewne auto ( wymiana rozrządu jest bardzo droga) co do alfy to nie polecam. Vw to Vw konkretne auto. Jeśli chodzi o volvo v40 1.9D to super sprawa ale dopiero po 2000 roku!!! ( mam takie coś 2002r do sprzedania z pełną książką serwisową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

wiele chcesz za to v40? pokaz jakies foty tej v40wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

@tomasek A jak prezentuje się to cacko ;[ kombi czy limuzyna i jaki rocznik i przebieg :) wiesz szczerze dla takiego cudeńka jestem w stanie zaczekaj do wakacji ;[ hehe


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Mój tata ma własnie a6c5 z tym 2,5 TDI zresztą już tu pisałem ma 300 tys przebiegu z książką do końca i narazie tylko pompe wtryskowa robił ale wałki już mu się też odzywają a raz przyjechał gościu do nas taką to mówił że już wszystko zrobił co wymieniłem. Zresztą na forum a4 też się trochę naczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

No oki są elementy które się szybciej kończą w takich autach. Ale za klasę trzeba płacić ;[ Łącznie z utrzymaniem ;[ A dla pasjonata w sumie to tylko kolejne wyzwanie :) haha mi daleko do takiego bo trzeba mieć tą kasę :)

PS

@ MarioCCH

No no autko niczego sobie :) mi sie w nim od zawszenie nie podobała ta czarna klapa od bagażnika. Hehe :)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

na wykopie był fajny temat: aukcja z książkami serwisowymi na allegro i linki do gości którzy wstawili aukcje z autkami z książkami ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

No to jest to. 1.9 TDI ;[ w sumie ktoś kto lubi poszaleć, szybko zajedzie taki silnik ;[ Spotkałem się z tym jak byłem ze swoim u mechanika :) Pytam się co się stało a Mechanik no zajechał go po prostu zajechał :)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

buda to combi 98rok przebieg ma duży i oryginalny i przy tym przebiegu powinny byc juz 3 walki i 4 pompa z tego co ludzie o tym silniku rozglaszajalaugh.gif oprócz skory i nawigacji z ekranem, telefonu, quattro i drewna ma wszystko, a i to automat jest dla nie ktorych ludzi tez lipa jak i silnik, szczerze kris to ja bym drugi raz takiego samochodu nie kupił z takich powodów jak:

* maly skret kół i długa paka jakby nie automat to napewno w miescie szlag by mnie bardziej trafiał przy parkowaniu,

* jest wiele bardziej "ciekawszych" aut dla ludzi w wieku 18-20kilka lat, a6 jest po prostu samochodem rodzinnym albo w długie trasy na krotkich staje sie nie ekonomiczna a jej wielkosc przytlacza w ruchu miejskim

 

 

@mariocch jesli nie stac kogos na wymiane rozrzadu to poco mu taki samochod? a kazdy porownuje ceny wymiany rozrzadu z silnikami rzedowymi a nie Vałkami porownaj koszt wymiany rozrzadu w vałce w innych markach i to nie jest naprawde taki duzy koszt

fajna v40cool.gif jakbym opchnał audice to chetnie bym ja obejzał i moze kupiłwink.gif

 

1,9tdi tylko 90 i 110KM to stara i mocna konstrukcja i wiekszosc ludzi do niej poruwnuje kazde inne tdi

a takie tdi na pompowtryskach to tez do najtrwalszych nie nalezy i koszty tez nie sa małetongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

hehe prawda taka że wszystko można zajeździć to zależy od kierowcy. Co do książek serwisowych to prawda ale nr. VIN leczy wszystkich wszystkiego dowiesz się w serwisie a prawda taka że książki nie kupujemy tylko autko ;[ co do rozrządu 2.5 tdi to w sumie racja masz takie autko to stać cię na nie, ale tak na prawdę do nie spotkałem jeszcze użytkownika który jest zadowolony własnie z 2.5 tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

No w sumie ;[ Ale co byś polecił takiego dobrego za 15 Tys. Oczywiście w dieslu ;[ Ja bardziej przepadam za takimi hmm niby limuzynami :) chodź golfem IV bym nie pogardził. Ale coś bardziej w linii sedan :) Na kompromis u mnie idzie audi a4 b5 kombi :) Mój wujo ma takiego i trochę nim pośmigałem i jak dla mnie oki :)

PS

@MarioCCH

Z tym VIN nie jest tak do końca. Bo po nim możemy się tylko dowiedzieć jak zbudowane i z jakim wyposażeniem auto opuściło bramy fabryki. Nic z serwisem to się nie łączy.


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

powiem tak tydzień temu sprzedałem passata b5 99r czarny sedan max opcja bez klimy :/ za 15300zł ale... tam książki już nie było jak W 99% passatach na allegro. co do vin to jak auto było serwisowane to się dowiesz wszystkiego o autku i polecam tak robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A Toyota Corolla? w dieslu? Siostra ma tą z 2000 roku, a mama z 2003 2,0 D-4D zrobiłem nią ostatnio 100km ach to dopiero ma kopa to auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja tam nie narzekam na 2,5tdiv6, ale jak czytam na forum o tych silnikach to co sie dziwic jak ludzie uzywaja ich jak kiedys w pgrach c360tongue.gif zawsze jak kupywałem auto obczajałem sobie co ile kosztuje i czy mnie stac naprawic bedzie jak cos albo zmienic najpotzrebniejsze rzeczy takie jak filtry klocki oleje itp. a ludzie w polsce czesto robia tak ze postaw sie a zastaw sie i pozniej placza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Bo kto dziś ma książkę??? No ja mam do mojego VW a le kto się będzie na nią patrzył kupując go (jeśli się taki odważny trafi) Opisując ze ma się książkę z udokumentowanym przebiegiem moim zdaniem jest podejrzane od strony kupującego. Ok w autach 10 letnich no 12 tak . Ale 18 ;[ heh


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

co do toyoty to moim skromnym zdaniem super autko ;[ za dużo nie powiem o tym autku ale nie spotkałem kogoś kto by narzekał. Mi się marzy avensis po 2003r ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

No ok. Części ;[ Ale tak .. Ciężko wybrać co akurat się zepsuje. Biorąc pod uwagę passata no to zawieszenie jest pierwszą zmora tego auta. A ceny części są rożne.

@tomasek Jak to jest tam u Cb z zawieszeniem, bo jest ono takie same w sumie ;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

jesli chodzi o przod to tak 60-70tys km i trzeba zmieniac ale ja jezdze po takich drogach głownie

dodam ze ta trasa czasami kilka razy dzienie jezdze jesli chodzi o tył to tak 90-100tys km powinien przechodzic jak nic ciezkiego nie wozisz albo przyczepki/lawety nie ciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A ha .. No w sumie ja do szkoły mam lepszą drogę ;[ Ale się tak zastanawiam czy w ogolę trafi się jakaś fajna audi a4 za 15 tys. Bo poszukiwania jak na chwile obecną mogę określić mianem zmarnowanych dni.


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj