Zaloguj się, aby obserwować  
zetor1111

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km

Polecane posty

zetor1111    2

Witam Interesuje się zakupem ciągnika DF Agrotron o mocy 120 km (symbolu nie pamiętam) Rocznik 1999. Napiszcie jak się sprawują ?????? Jak z Elektroniką ?? Jak Sprawuje się w nich EHR????? Na co zwracać uwagę przy zakupie tego modelu??? Mile widziane wypowiedzi posiadaczy tego ciągnika lub podobnego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jakbyś był u handlarza koło bolesławca to uwazaj - ma niby ładny ciągnik z wyglądu - 6tyś mTH rocznik 1996, od rolnika niby itp - z wierzchu i silnik optycznie cud malina, nie mniej w kabinie przeszło tornado - co sie dało połamać to jest połamane, tapicerka zgnita, głośniki i radio rwane na chama - radze dokładnie sie temu przyjrzec bo moj ojciec juz prawie dobijał targu, do momentu az mu Griga nie powiedział: niech pan wejdzie do srodka i sie przymierzy czy panu kierownica pasuje, po chwili juz miał dosc ciagnika


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

kolego yacenty co to tego ciągnika to woła on za niego coś koło 55tyś i może miał padnięty EHR?co prawda mieszkam ze 100km od bolesławca ale koło mnie jest handlarz i mówią co niektórzy ze właśnie tam ma swój drugi punkt...właśnie podobny agrotron tu u niego stał z pół roku i jak większość jego złomu znika z placu i po jakimś czasie pojawia się znowu to się nazywa ruch w interesie :) jeden fencisz 614 to już z 5 lat pojawia się i znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

mi tu krzyknął 100 z przednim TUZem - ciagnik to Agrotron 6.30 TT


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

a nie to jednak nie ten sam choć twój pierwszy opis by się zgadzał a miał koleś tez dużo sprzętu budowlanego na placu? a byleś u kolesia w Rawiczu skoro szukasz DFa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie w rawiczu nie byłem jeszcze - o kim tu mówisz? jakis namiar? bo po niedzieli sie wybieram w poznańskie więc zachaczyłbym o rawicz


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

2 kolegów tam brało jutro zdobędę namiary to podam koleś trudni się chyba tylko DF i każda maszyna przechodzi przegląd a ty dostajesz jakaś gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

to jest ten koles spod rawicza czy z samego rawicza? jak spod to wiem kto to jest - moj sasiad ma od niego 2 nowe DFy a 3. brał chyba z polskiej dystrybucji


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

a ja napisze tak DF to dobra marka,ale jak już upatrzyłeś sobie pewną sztukę to nie ma co sępić ze 150 zł iść do jakiegoś serwisanta tej marki po godzinach i niech go obejrzy to będziesz miał pewność bo co z tego ze tu ci każdy powie ze to super ciągnik jak to może być szrot.wiem tyle ze kolega kupił deutza z 84 roku 110 km chodzi już 4 lata jak ta lala na 80 ha jako jedyny ciągnik i siadł mu tylko alternator a drugi chciał się popisać na okolicy kupił agrotrona 15 lat młodszego i szybko musiał swojego C-330 sprzedać żeby mu starczyło na synchronizatory i remont także nawet jak olejesz to co napisałem to i tak powiem ze każda rada jaka tu dostaniesz to jak wróżenie z fusów sam się tak naciąłem z samochodem bo niby dlaczego miałem zapłacić gościowi 300 stówki za 0,5 godz patrzenia na samochód jak go kupiłem to w tym dniu i tak pojechałem do tego gościa i za darmo z daleka mnie wyśmiał,drzwi wymieniane tylna belka krzywa,przeguby do wymiany,komputer trzeba było zresetować...-dobrze ze w umowie zaznaczyłem rękojmie i się udało odkręcić cały ten zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

tym sposobem dziś byłem oglądać JD - wziałem chłopaka z serwisu JD wymacał mi ciągnik, sprawdził błędy, posprawdzał ciśnienia, wytłumaczył wiele rzeczy i już - a przy okazji mam nowego kumpla :-)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kumpla serwisanta :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj