Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yacenty

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
zyz1o    5

ja pracuje na jd 6520 ma on prawie 10 lat nabite ma prawie 9 tys motogodzin i prawie zadnych powaznych usterek nie bylo tylko wymiana uszczelniaczy w obu przednich kolach i na wale od skrzyni ale to jeden dzien w serwisie i sie smiga mysle ze kluczem do wszystkiego jest bardzo dobry olej silnikowy i w skrzyni my stosujemy fuchs i mysle ze 7 tys motogodzin jak na takie sprzet to jest nic

MrMetkaJD    0

widze Panowie ze odezwali się sami specjaliści - wszystkim którzy nie maja podobnego ciągnika stanowczo dziękuję za rady z kategorii wujek dobra rada. Zetor też był sprowadzony z anglii i kupiony od handlarza, tez miał niski przebieg i bardzo chciałbym zeby taki jasiek był awaryjny jak zetor - czyli praktycznie bezawaryjny. Który z was, którzy coś tu pisali ma jakikolwiek zachodni ciągnik z przebiegiem 5-7tys? Jesli nie macie to usuncie prosze swoje posty

Polecam ci z takim przebiegiem Jd 6820 premium

lemysz1    96
Napisano (edytowany)

Ja mam Jd co prawda bardziej leciwego ale w podobnej mocy i teraz ma prawie 16tyś mth. Kupiłem jego jakieś 3 lata temu z serwisu JD z Niemiec i od tego czasu doszło 2000mth a z ciągnikiem nic się nie dzieje dodam że pracuje z turem. Także takie przebiegi jak sprzęt jest zadbany nie są mu straszne.

Wolę wiedzieć że jest to jego orginalny przebieg niż kupować taki sam z przekręconym licznikiem na 5000mth

Edytowano przez lemysz1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować