Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MIKOLAJ276
      Witam wszystkich.
      Postanowiłem założyć taki temat, gdyż każdy z nas ma pewne pomysły by ulepszyć nasze zetorki i poprawić komfort pracy
      Sam mam kilka pomysłów ale niewiem czy są one wykonalne, a jak sa wykonalne to jak je wykonać
      Myślał ktoś z was by zrobić dźwignię od zmiany biegów po prawej stronie ?? ktoś już miał taki pomysł ale niewiem czy to mu sie udało.
      Lub podnośnik by działał na potencjometr ?
      Mam nadzieje że mnie nie skrytykujecie za ten temat
    • Przez Luki1988
      Czy ktoś montował takie mocowania lusterek? Jak się sprawuja? Wydają się delikatne. 

• Przez Luki1988
      Witajcie.
      Czy ktoś z forumowiczów zakładał plastikowe błotniki na przednie koła mając tura?
      W tej chwili mam metalowe ursusoskie na pół gumowane i skrócone do połowy bo ich masywne mocowanie przeszkadzało po założeniu tura.
      Ciekawy jestem jakby to było na plastikach.

• Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.